Jacobss Jacobss komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

Určitě nadprůměrná detektivka. Líbil se mi příběh i celkově postavy a jejich vystupování. Nicméně jsem se nemohl pořádně do knihy začíst, něco mi tam trochu chybělo. Dám šanci i dalším dílů ze série a uvidím, zda mě dokáží vtáhnout více do děje.

20.02.2020 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Výborná detektivka

06.01.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Měl jsem trochu obavy, že kniha bude vedena jako předchozí autorovy počiny, kde už jsem tak nějak tušil co a jak bude následovat (knihy byly výborné, ne že ne!), ale Pan Carter mě "uštědřil pecku" kniha má vše co má správný thrilller mít. pro mě jednoznačně nejlepší počin a dílo ze série. Už se těším na další pokračování s Robertem!

04.04.2016 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Moc se těším na další díl série se Sebastianem. První dva díly byly perfektní, 3. díl byl o něco slabší, ale i tak mě bavilo sledování vztahů a osobních věcí členů týmu. Jsem zvědav a nechám se, snad mile překvapit. :)

22.07.2015 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Fantastická kniha, konec neskutečně napínavý a překvapivý. Harry opravdu občas působil, jako nadpřirozený hrdina, ale určitě mi to nevadilo. Celou sérii jsem přečetl zhruba za 2,5 měsíce a teď je mi to líto. :)

23.04.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Za mě jedna z nejlepších ze série. :)

19.04.2015 5 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Chvíli mi trvalo prokousat se začátkem první knihy, ale potom už to jelo. Perfektní, napínavé a plné překvapení.

21.02.2015 5 z 5