Ivanka.dc Ivanka.dc komentáře u knih

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Musim rict, ze Lucky humor me bavi, nachazim v nem jistou podobnost s tim mym. Uz treti knizka, precteno jednim dechem:-)

14.08.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Byt nektere recenze jsou rozporuplne. Me se kniha libila moc...souvisly dej...idealni,jako v mem pripade v audiu na dlouhe cesty autem do prace:-)

30.12.2020 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Za me jedna s tech slabsich Keplerovek. Porad jsem cekala nejaky ,,wow zaver,,. Ten ale neprisel.

11.02.2023 2 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Moc pekne napsano,cetla jsrm na plazi na dovce a za dva dny precteno:-)

02.07.2021 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

No, celou sérii jsem měla v autě na audiu, ani mi moc nevadil Pavel Soukup, kterého standartně moc nemusím. Celou sérii určitě doporučuji číst ve správném pořadí. Začátek série tedy za mě lepší...spojené dva díly na sebe navazující byly hodně zdlouhavé. Takže za mě průměr:-)

06.03.2021

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Krasna kniha. Cetla jsem na dovce,takze pribeh z Krety se cetl jednim dechem.

18.01.2021 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Nejakym omylem jsem knihu cetla dvakrat a uz stacilo. Je to takova letni oddychovka,nenarocne,ale poutave cteni:-)

11.06.2022 3 z 5

Neuveritelna knizka,Lucka me hrozne moc bavila...az jsem v prubehu cteni musela s kamaradkou zdolat 60 km prechod Krkonos...mame podobny styl humoru,problem s vstavanim,zalibu v kokinach atd...precetla jsem jednim dechem a nutne potrebuji i PCT.

17.08.2021 5 z 5