ivakola ivakola komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem dočetla asi před dvěma měsíci a kdykoli narazím na zmínku o ní nebo o autorovi jsem zase v myšlenkách zpátky u Liesel, u jejího neodmyslitelného kamaráda, a vůbec u všech hrdinů tohoto příběhu. Opravdu silnou vzpomínku ve mě zanechala.

11.02.2015 5 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Při čtení jsem měla takové smíšené pocity. Je to spíše takový klasický horor u kterého se až tak nebojíte, ale něco vás nutí pořád číst dál a dál. Nešlo knihu jen tak odložit a opravdu jsem si ji hodně užila.

11.02.2015 5 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Nějak jsem se v té knize strácela.Příběh byl zajímavý, ale přišla jsem na to vlastně až po přečtení knihy. Jinak Hilla mám moc ráda jeho Černá krabice je prostě SUPER.

24.01.2015 3 z 5

Diplomatova žena Diplomatova žena Pam Jenoff

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem i první díl Velitelovo děvče. Diplomatova žena je však pro mě daleko lepší. Má spád, je romantická a moc dobře se četla.

24.01.2015 4 z 5

Bílá vlčice Bílá vlčice Theresa Révay

Krásná kniha. Četla jsem i druhý díl, Všechny sny světa. Obě knihy mají krásný příběh a člověk se z nich dozví spoustu věcí o té době ve které Xeňa žila se svou rodinou. Hlavní hrdinka se může zdát místy neohleduplná až krutá,ale zřejmě by nepřežila všechny ty věci co musela prožít aby zachránila a udržela rodinu.

Výhra Výhra Patricia Wood

Krásná knížka a pravdivá co se týká dnešní společnosti která nás obklopuje. Ještě že všechno nakonec dobře dopadne a Jerry je v poho.

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Tak tahle knížka mě úplně okouzlila. Po přečtení jsem se cítila tak dobře jako dlouho nikdy. Totálně mě odrovnala.

Pohřešovaná Pohřešovaná Chris Mooney

Opravdu skvělá kniha, napínavá od začátku do konce. Nenechá Vás vydechnout.