Irimie Irimie komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Přečteno za jeden den. Podle mě lepší než první díl, protože děj paradoxně není tak předvídatelný. Přišlo mi to i víc uvěřitelné a romance samozřejmě nechybí. :-)

17.02.2017 5 z 5

Krkavčí matka? Krkavčí matka? Veronika Hájek Hurdová

Nějaké postřehy dobré, ale obsahově slabá. Celkem je tam tak 50 stran textu.

16.12.2020 3 z 5

Hypnoporod Hypnoporod Marie F. Mongan

Od knihy jsem čekala nějak víc vzhledem k jejímu hodnocení a celkově ohlasu na hypnoporod ze všech stran. Možná je to tím, že jsem předtím četla už jiné knihy věnující se přirozenému porodu, ale tady jsem našla info maximálně o tom, že je dobré se při kontrakci nadechovat směrem nahoru do břicha a pak vydechovat směrem dolů do břicha. Na afirmace a vizualizace mě moc neužije, připadala bych si u toho debilně, a nějaké kapitoly - např. strava v těhotenství - za mě zcela zbytečná výplň. Navíc mi vadilo, jak se vehementně všude odkazují na teraupety hypnoporodu a jejich kurzy, knížka je vlastně taková reklama na další produkty/aktivity.

06.01.2020 2 z 5

Dračí kniha Dračí kniha Matthew Skelton

Nedočteno. Za mě hodně slabá knížka a cílovkou tak děti maximálně do 14 let.

25.11.2019 2 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Velké zklamání. Dostala jsem se k ní kvůli čtenářské výzvě a ze začátku se mi celkem líbila, ale děj je takový nijaký a už někde od 150 strany, aby se člověk hecoval číst dál. :-/

04.11.2018 2 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Knizka me vubec nechytla. Pribeh se strasne tahne a nic se tam nedeje. Odlozeno po precteni asi 150 stran.

18.03.2018 odpad!

Jen jedno jablko denně Jen jedno jablko denně Emma Woolf

Zajímavá kniha - taková osobní zpověď anorektičky. Jen by to mohlo být o 50 stran kratší a nic by se nestalo, na konci jsem už pasáže přeskakovala...

24.12.2017 3 z 5

Třídenní kurz NLP Třídenní kurz NLP Richard Bandler

Jelikož už se o oblast osobního rozvoje nějakou dobu zajímám, tak tato knížka mi moc nového nepřinesla. Zajímavý byl tip, jak pracovat se svými emocemi - SPOILER: Představit si ošklivou událost retrospektivně, aby si mysl uvědomila, že už je to minulost, zmenšit a představit si černobíle x hezké představy si zvětšit apod.

24.09.2017 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha je příjemným pokračováním příběhu, rozhodně jsem se u ní nenudila, ale z těch kandidátů mi utkvěli v paměti asi jen 3. Nechápala jsem první velké vyřazování - na základě prvního dojmu mi tolik účastníků přišlo moc. Ani ti kluci, co postoupili do elity, nebyli všichni v průběhu příběhu nějak víc přiblíženi, což je škoda. Třeba s Foxem měla rande až těsně před koncem, tak nevím, co tam celou dobu dělal. V Selekci byli i uchazečky mnohem zajímavější, větší osobnosti.

15.08.2017 4 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Knížka mi padla do ruky úplnou náhodou. Pravou depresi jsem nikdy neměla, ale i tak to pro mě byl strhující příběh a do pocitů hlavní hrdinky jsem se dost dobře vcítila. Určitě doporučuju.

22.02.2017 5 z 5