ikul ikul komentáře u knih

Určitě je dobré si přečíst tuto knihu, neboť vás podpoří v úmyslu, se kterým zatím pouze koketujete a to: zbavit se starých dlouho nepoužívaných věcí. Je úplně jedno, jestli leží v šatníku a nebo v šuplíku. Prostě je vyhodíte.

10.03.2016 4 z 5

Nejlepší humorná a dojemná kniha od veterináře. Stále se k ní vracím. Film byl také moc príma.

10.03.2016 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Úžasná kniha, která vás odvede do světa fantazie. Náročná, musí se číst nejméně dvakrát. Poprvé jste zmateni a nevíte co si o tom myslet a podruhé se zamilujete. Je to mimo rámec obyčejného myšlení. A je to výzva.

10.03.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Lehké, odpočinkové, čtivé, jedna kniha se dá přečíst za večer. Perfektní nápad autorky, super čtení nejen pro teenagery.

15.01.2016 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Dočetla jsem Ostrov lhářů a byla jsem v depresi. Jestli to mělo úžasný úspěch, pak jen díky bravurní stylistice a šílenosti, která z toho vypadla. Dnes autor musí za každou cenu šokovat, aby uspěl. Běžný život je nuda a vlastně se nedá žít. Chápu psychické stavy v pubertě, chápu chování hrdinů v prostředí rozpadajících se rodin, ale napravovat rozvrácenost dalším šíleným nevratným krokem.... Do nového dne mi to nedalo přemýšlení o nápravě světa, dodalo mi to nechuť cokoliv dělat.

15.01.2016

Tonička a pirát Jedno Oko Tonička a pirát Jedno Oko Dana Šianská

Když jsem od paní Šianské přečetla knihu Zakázané prázdniny, byla jsem nadšená. Své pocity jsem popsala v Klubu knihomolů. Moc jsem se těšila na vydání její druhé knihy. Tonička pirát Jedno oko je kniha určená spíš pro menší děti, ale nezklamala mě. Má v sobě kouzlo, které upoutalo mého devítiletého stále znuděného vnuka k lůžku, kde bez hnutí poslouchal celý večer, když jsem mu ji předčítala. Povýšila jsem tedy paní Danu Šianskou na kouzelnici a smekám. Ikul

27.01.2015 5 z 5