Hufendy Hufendy komentáře u knih

GOGO chalan z internetu GOGO chalan z internetu Daniel Štrauch

Tato kniha se mi opravdu moc líbila. Krásně namalované obrázky na každé druhé straně. Knížka na zpříjemnění času. Ten kdo sleduje Goga tak se aspoň dozví víc informací ze soukromého života atd. Stručně řečeno výborná knížka :)

07.02.2017 5 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Když mi knížka přišla měla jsem hroznou radost. Bohužel po 2. kapitolách moje nadšení začalo slábnout až nakonec vyhořelo. Čekala jsem od ní víc obzvlášť s touto tématikou, kterou mám ráda. Byl to spíše jenom takový obyčejný příběh s hodně malým napětím. Skoro až nulovým. Tato kniha mě prostě zklamala.

07.02.2017 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha mi přišla v jednu chvíli napínavá pak zase nudná a některé pasáže mi přišli zbytečně zdlouhavé. Ale i tak spíše hodnotím kladně.

07.02.2017 4 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Mrzí mě, že lidi tuhle knihu hodnotí záporně. Doporučila mi ji kamarádka a jako první mě zaujal obal (nezapomeňte: nesuď knihu podle obalu :D). Začátek byl sice trochu pomalejší ale to nemění můj názor na to, že je to špatná kniha. Příběh jsem přečetla velmi rychle a někdy jsem měla strach číst dál. Pořád jsem si kladla otázku : ,,Co bude s hlavní hrdinkou?" Kniha mě vtrhla do děje a tak to bylo po celou dobu. Kdo má rád thrillery nebude litovat ;)

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem dostala k narozeninám pro zpříjemnění času. Já osobně mám radši horory nebo thrillery, ale zkusila jsem jí dát šanci. Knihu jsem přečetla za 3 dny a to je na mě neobvyklé :D. Příběh vám dovolí se znovu zamilovat a ano vím, že to končí špatně, ale co by to bylo za život, kdyby jsme si neuměli užít i poslední chvilky svého života že? Určitě doporučuji přečíst a jestli vás nebaví číst tak alespoň zkouknout film :)

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tato knížka mě od začátku chytla do děje a tak to zůstalo až dokonce. Kim Stoneová mi byla velmi příjemná. I když příjemnou povahu zrovna moc nemá :D. Vždycky jsem se usmála nad jejím vtipem. Tato kniha má prostě to, co od thrilleru/detektivky očekávám. Knihu jsem přečetla velmi rychle obzvlášť, když jsem se blížila ke konci. Po přečtení mě mrzelo, že už je konec :). Doporučuji

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem dostala od maminky a hned jsem se pustila do čtení. Bohužel v polovině knížky to už bylo čtení z donucení, protože nerada odkládám knihu, kterou mám rozečtenou a vezmu si jinou. Ke konci to už trochu na napětí bylo znát i konec jsem nečekala, ale tato kniha asi nebyla pro mě. Na to, že to je bestseller mě to trochu zklamalo.

05.02.2017 3 z 5

Meditace. První a jediná svoboda Meditace. První a jediná svoboda Osho

Moje první a určitě ne poslední kniha od něj. Je hodně knih, který se zabývají meditací, ale mě osobně se nejvíce líbila tahle. Ty co začínají s meditací tak určitě nebudou litovat. V knize je hodně technik a každý si může vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje. Určitě doporučuji

05.02.2017 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Výborně napsaná kniha. Od začátku až dokonce se to velmi rychle stupňuje a to ještě nemluvím o nečekaným konci, který mě opravdu šokoval. Nemůžu nic jiného než doporučit.

05.02.2017 5 z 5