Hobo180 Hobo180 komentáře u knih

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Není to horor, ale skvěle napsaný příběh, od kterého se nedá odtrhnout. Jedna z nejlepších Kingových věcí.

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Kingovi prostě nejlíp pasuje kratší formát, nemůže se tak textově rozmáchnout :-). První povídka mi nesedla. Delší než bylo třeba, předvídatelná, taková kingovská v tom horším smyslu slova. Zbytek skvělý, nejraději mám Dobré manželství. Nad Prodlužováním času jsem se hodně zamýšlela, jak bych volila v podobné situaci.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Nenadchlo. Fantastický námět, nějakých 30 stran pecka, zbytek vata. Bavila mne jen ta závěrečná partie v lese.

11.03.2019 1 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Pro mě mimořádná záležitost s dotekem magického realismu. Můj oblíbený žánr, dobře napsané. První kniha trilogie je ovšem jen pomalý rozjezd pro další díly.

11.03.2019 4 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Pěkný,pěkný,pěkný. Jedna z mých nejoblíbenějších. Pomalejší start a potom to začne pořádně lítat. Ráda bych se tam jednou podívala, na nějaký maličký ostrůvek Florida Keys.

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Poslední díl trilogie. Jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec. Skvělé neotřelé téma s dotekem magie, která je do příběhu organicky vrostlá a nikde netrčí.