hnatlubo hnatlubo komentáře u knih

Džihád - V kůži bojovníka Islámského státu Džihád - V kůži bojovníka Islámského státu Anna Erelle

Výborná sonda do propagandy ISIS, člověk naplno pozná styl práce ISIS, který je založen na lži a klamu. Skvěle napsáno.

28.01.2017 4 z 5

Špioni v diplomacii Špioni v diplomacii Miroslav Polreich

Zajímavá kniha, autor je určitě ve svém oboru odborník. Kniha má však několik vad, tou nejmenší jsou věty, které se často opakují. Autor píše tuto knihu velmi sebestředně, až má člověk dojem, že autor je neomylný vševěd. Nejvíce mi, ale vadí jak pan Polreich hanobí a špiní Českou republiku. Skoro ho až lituji, že žije v tak nedemokratické a agresorské zemi jako je ČR. Zarážející je také autorův patrný obdiv k Rusku (a bývalému SSSR) na jehož adresu není v knize jediná kritická věta, zatímco západní společenství je zde velmi často kritizováno až hanobeno.

18.01.2017 3 z 5

Zlatá léta šedesátá Zlatá léta šedesátá Juraj Šebo

Tohle je zbytečná knížka, nevidím žádný smysl ve stohém popisu bratislavských reálií šedesátých let. Knížka nenavozuje atmosféru té doby, jen tupě popisuje, kdo byl kdo, případně kde stál jaký podnik. Jako čtenáře mě to nijak neobohacuje. Knihu jsem nedočetl.

18.01.2017 odpad!

Aktovky v dějinách Aktovky v dějinách Emil Hruška

Kniha se sice dobře čte, ale téma je neatraktivní, připadá mi, že kniha vznikla jen proto aby se autor mohl chlubit, že napsal knihu. Zcela zbytečná, ničím a nikoho neobohacující kniha.

28.12.2016 3 z 5

Velké polární výpravy Velké polární výpravy Miloslav Martínek