hlina hlina komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Pro mě naprosté překvapení. V detektivkách mám značné mezery, a tak mě opravdu překvapilo, jak je kniha promyšlená do nejmenších detailů. Určitě brzy sáhnu po další "klasice".

12.06.2013 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moje první kniha od autora. Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale pak už jsem hltala jednu stránku za druhou. Pak následoval předvídatelný konec a ejhle...on byl ještě jeden, který mě překvapil.

12.06.2013 5 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Pěkná kniha na dovolenou, kdy si člověk chce odpočinout.

12.06.2013 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Svižné čtení. Zajímavý pohled chlapa. Napínavé zvraty, kontrasty.

21.05.2013 4 z 5

Úžasné překvapení. Nikdy by mě nenapadlo po té knížce sáhnout. Četla jsem ji na doporučení. A bylo to milé pohlazení po duši. Šetřila jsem si ji, aby mi déle vydržela. A získala čestné místo v mé knihovně mezi knihami, ke kterým se vracím.

Potřeby pro sebevrahy Potřeby pro sebevrahy Jean Teulé

Nápad dobrý, ale literárně nedotažené. Taková jednohubka na odpoledne či večer.

05.05.2013 3 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Kniha, která mě nikdy nezklame. Četla jsem ji už několikrát, tentokrát poprvé vdaná a matka, a tentokrát jsem tam pro sebe objevila mnoho nových pohledů.

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Kniha se mi líbila, zejména propojení dějových linií, které je propracované, Jen má pomalejší "rozjezd".

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Byla jsem velmi zklamaná. Asi právě proto, že všichni jsou z knihy nadšení. Myslím, že téma nabízí mnohem víc a autorka ho nevyužila.

05.05.2013 2 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Velmi čtivá knížka. Od začátku mě uchvátila odhodlanost hlavní hrdinky. Moc jsem jí fandila. A zvraty v osobním životě pro mě byly překvapující. Asi nejvíc mě na celé knize zaujala naděje, která se knihou vinula jako červená nit.

05.05.2013 4 z 5