helena9598 helena9598 komentáře u knih

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Moje první kniha od autorky. Přečtena v podstatě jedním dechem. Některé pasáže sice zdlouhavější, ale jinak mě opravdu nadchla. Doporučuji.

06.12.2020 5 z 5

Tajné touhy Tajné touhy Susan Lewis

Moje první kniha edice Camea. Pravda některé pasáže jsou možná drsnější. Osobně mi to nevadilo. Miluju ten příběh a četla jsem knížku už několikrát dokola. Celkově mě ta kniha prostě nadchla.

08.04.2020 5 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Knížka v podstatě regulérní porno. Za mě nevadí. Příběh jako takový pěkný a postavy jsou zajímavé a na tyhle mé milované zamilované příběhy celkem neobvyklé. Hrabě je něžný i přes chtíč a Venetia je dost odvážná a zvídavá. Pokud někdo není moc na dost popsanou erotiku nečíst. Raději sáhněte po Kleypas nebo Laurens tam je erotika jemnější a dostačující.

16.10.2023 4 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc pěkně napsaný příběh. Sheena je paličatá jako mezek a James se nechce nechat a jde za tím co chce..... Doporučuji rychle jsem ji přečetla.

01.08.2020 4 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Prostě další krásně napsaná knížka o rodu Cynsterů. Autorka píše skvěle a opravdu mě baví. Doporučuji.

Tajemství svádění Tajemství svádění Julie Anne Long

Třetí a závěrečná kniha. Pro mě opravdu velmi dobře napsaná. Autorka píše přesně podle mého gusta, takže jsem si celou trilogii opravdu užila. Za mě doporučuji.

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Prní díl trilogie. Moc pěkně napsaný. Příběh dobře vymyšlený. Četla se sama. Doporučuji.

10.04.2020 4 z 5

Tygří princ 2 Tygří princ 2 Iris Johansen

Moc pěkně napsáno.

08.04.2020 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Sága se mi moc líbí. Autorka píše přesně jak to mám ráda. Je tam napětí,erotika. Každý příběh má svoje kouzlo. Silvestr (Ďábel) je dobře vykreslen. Za mě krásné čtení.

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Pěkně napsané na mě trošku moc popisů. Ale jinak další pěkná romantika. Maxim trošku rychle změnil na Elise názor a Elise byla opravdu dost nepříjemná zajatkyně,ale tradičně se vše v dobré obrátilo...

08.10.2023 4 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Moc pěkně napsaný příběh. Doporučuji klasická romantika okořeněná erotikou.

01.08.2020 4 z 5

Žádná to tak nedovede Žádná to tak nedovede Jan Freed

Moje opravu hodně oblíbená knížečka. Vtipné komentáře a příjemný příběh. Četla jsem ji už mnohokrát za ty roky co jí mám a vždycky mě pobaví.

19.05.2020 4 z 5

Hřích v barvě lilie Hřích v barvě lilie Julie Anne Long

Druhý díl trilogie, osobně se mi moc líbila. Knížka se dobře čte a čtenář pomalu odkrývá další části skládačky. Myslím, že celý příběh je pěkný a poutavý. Za mě doporučuji.

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Četla se sama. Krásný příběh tří sester. Všechny knihy výborně napsané. Doporučuji.

10.04.2020 4 z 5

Něžná zrada Něžná zrada Jennifer Blake (p)

Za mě moc hezky napsané. Vtáhlo mě to děje. Ráda se ke knize vracím.

Jen to nejlepší... Jen to nejlepší... Lori Copeland

Hezky napsaný příběh. Můžu doporučit.

A proč ne... A proč ne... Lori Copeland

Hezky napsaná kniha. Líbila se mi, i když neměla úplně takové kouzlo, které by mě vtáhlo do děje. Ale můžu doporučit.

08.04.2020 4 z 5

Láska a dým Láska a dým Jennifer Blake (p)

Hezky napsaný příběh. Nebylo to úplně dle mého gusta. Ale jistě stojí za přečtení.

08.04.2020 3 z 5

Služebnice slunce Služebnice slunce Iris Johansen

Krásně napsaná knížka. Příběh mě zaujal a byl barvitě napsaný. Nechybělo ani napětí ani erotika. Ráda se ke knize vracím.

08.04.2020 5 z 5

Jezdkyně Jezdkyně Iris Johansen

Velmi pěkně napsaný příběh, který mě vtáhl do děje.