Hřích v barvě lilie

kniha od:

Hřích v barvě lilie obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Tanečnice Sylvie Lamoreuxová je miláčkem pařížské opery, předmětem touhy i žárlivosti, zosobněním krásy a ladnosti, kterou svorně zbožňují jak kritici, tak i náročné francouzské publikum. Když ji však tajemný dopis donutí na všechno v Paříží zapomenout a vydat se přes kanál La Manche, představuje si všechno možné, ale určitě ne to, že hned po vylodění doslova a do písmene přistane na klíně Toma Shaughnessyho, majitele divadla Bílá lilie. Tedy muže, který sice nepostrádá větší než malé množství šarmu, ale honosí se tak špatnou pověstí, že se mu v tomto ohledu může jen málokdo v Londýně rovnat. Protože je však Sylvie během cesty do Londýna oloupena, nezbývá jí než přijmout Tomovu nabídku, aby se přidala k jeho divadelnímu ansámblu. Že představení Bíle lilie navštěvuje výhradně mužské publikum, rekrutující se z řad lapků, drožkářů a jim podobných existencí s méně vybranými způsoby, se nadaná baletka má teprve dozvědět… Druhý díl z volné romantické trilogie z 19. století populární Julie Anne Longové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203799/holt-sisters-trilogy-hrich-v-barve--Vpk-203799.jpg 3.942
Série

Holt Sisters Trilogy 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Ways to Be Wicked, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Hřích v barvě lilie

Přidat komentář
Tylinka
13. února

Kniha se mi líbila, oddychovka, výborné čtení před spaním....

miruska1
23. ledna

I tato část Bola skvělá. Daisy a mušle, až mi tiekli slzy a nemohla som sa prestať smiať..... Líbí se mi ako autorka píše. Jej knihy su velmi zajímavé a čtivé.


helena9598
10.04.2020

Druhý díl trilogie, osobně se mi moc líbila. Knížka se dobře čte a čtenář pomalu odkrývá další části skládačky. Myslím, že celý příběh je pěkný a poutavý. Za mě doporučuji.

šneki
26.07.2019

Kupodivu docela čtivá a vtipná knížka. Čekala jsem přeslazenou červenou knihovnu, ale vyklubala se z toho příjemná prázdninová oddechovka s velmi sympatickými postavami a příběhem.

malazluta
02.03.2018

První díl série se mi docela líbil, tento díl jsem hodně dlouho odkládala, ale nakonec mu dala šanci. Pro mě je tato kniha jedno velké zklamání a hlavně jedna velká nuda...

nadenka13
22.01.2018

úžasné příjemné počtení

TheMelorry
09.09.2017

Povedený historický romantický román z neotřelého prostředí divadelních prken. Hlavní postava Sylvia mě zaujala a bavilo mě spolu s ní prožívat cestu z Francie do Anglie a následné poznávání místních poměrů. Přestože kniha není nic světoborného, moc jsem si ji užila a jako oddechové čtení je naprosto dokonalá. Sylviin příběh jsem četla jako první ze série a nijak to nevadilo.

ariel platto
12.12.2016

Možná bych dala čtyři hvězdičky, protože první díl byl jedinečný...ovšem popis vystoupení Daisy...smála jsem se v jednom kuse několik stránek a nemělo to konce! Naprosto strhující popis dokonalé "srandy".

1