Tajemství svádění

Tajemství svádění obálka knihy
Mé hodnocení:

Sabrina Fairleighová přijíždí se svou přítelkyní na La Montagne, venkovské sídlo hraběte z Rawdenu. Vyrostla na vikářství v malém městečku Tinbury a tohle je první příležitost nahlédnout do světa vyšších vrstev. Tajně doufá, že ji otcův kaplan Geoffrey Gillray brzy požádá o ruku. Jejich společnou budoucnost vidí jasně – chtěla by s ním podniknout misijní cestu do Afriky a pomáhat potřebným. Osud jí však postaví do cesty jiného Gillraye – hraběte z Rawdenu, Prostopášníka, mezi londýnskou smetánkou proslulého skandální básnickou sbírkou Tajemství svádění a neméně pestrým životem plným bouřlivých večírků, krásných žen a soubojů s rozlícenými manžely. Když opouští Londýn, aby se na venkově na chvíli ukryl, než opadne vlna zájmu o právě probíhající soudní proces, ještě netuší, že zde narazí na okouzlující, avšak počestnou a zásadovou vikářovu dceru. Dokáže ji svést a probudit v ní vášeň? Bude to jen další z řady příjemných avantýr?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210794/tajemstvi-svadeni-210794.jpg 432

Holt Sisters Trilogy 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Secret to Seduction, 2007

Kniha Tajemství svádění

miruska1

Tato část Bola slabší ako tie predošle. Ale stojí za přečtení. Krásné a dojímavé zakončenie série......

helena9598
10.04.2020

Třetí a závěrečná kniha. Pro mě opravdu velmi dobře napsaná. Autorka píše přesně podle mého gusta, takže jsem si celou trilogii opravdu užila. Za mě doporučuji.

IYv
17.09.2019

..ale to se nám ty dívky hezky vdaly, co? za takové krasavce a boháče!

ariel platto
20.08.2018

Mně se to moc líbilo. Od samého začátku to jeho svádění jsem si užívala. Ano, ke konci mi hl.hrdinka lezla na nervy, ale to je u tohoto žánru bohužel vyjímka, když to tak není... A na úplném konci, dvě nečekané události :)

havrmoni
23.08.2016

4* za konec,i když podle mě nedořešen. Nemůžu prozradit víc než jen,že mi chybělo ukončení osudu postavy ze všech třech dílů. Sabrina mi byla většinou nesympatická a jak se na konci vyjádřila jistá osoba- když to zestručním,tak jí řekla,že je pitomá,přehnaně hrdá a tvrdohlavá a chová se jak jediná spravedlivá. S naivní husičkou(pode mnou koment) naprosto souhlasím. Rhys byl zas prostopášník se vším všudy. Nejslabší ze série.

Aracely
05.02.2015

Přečetla jsem celou trilogii a tenhle díl hodnotím jako slabší. Klidně bych to zkrátila na 300 stran.
Hl.hrdinka je naivní husička která je ke konci moc hrdá a tvrdohlavá a hrabě Rawden na tom se svým chováním není o moc líp ... Nebýt to poslední díl , tak to ani nečtu.
Ale závěr se mi líbil. Dávám o 1* méně a doporučuji přečíst celou trilogii. První 2 díly mě moc bavily a poslední se dal zkousnout :-)

Bižunk
16.12.2014

Děj je poněkud jednodušší, ale je poutavý. Kniha se čte lehce. Takové příjemné romantické počteníčko. :-)

Petrasuvicka
13.11.2014

Děj není rozhodně to, co slibuje úvodní sloupek na obálce. Takže kdo očekává to, co nastiňuje, bude hodně zklamaný. Ostatně nejednalo se o nijak přeborné dílo. Skutečně jen tak na vypláchnutí mozku. Navíc nelogické jednání postav a gigantické nadšení z někoho, koho jste v životě neviděli, ale okamžitě ho pokládáte za nejlepšího člena rodiny... no jednou stačilo. Víckrát něco takového nikdy.