Helena Lacková Helena Lacková komentáře u knih

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Knih na toto téma jsem přečetla, už hodně, líbí se mi, že jsou hodně popisovány pocity dětí

03.04.2016 5 z 5

Smrťárna Smrťárna Jiří Pánek

Lidé v nemocnici, obzvláště staří lidá a děti jsou nejvíce bezmocní a je katastrofické pokud se lékař stane jejich katem.

13.03.2016

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Svěží chvílemi veselý příběh. Líbí se mi, když autor píše jednu kapitolu z pohledu jí a další kapitolu z pohledu jeho. Není nutné, proto psát celý příběh znovu a to spousta autorů dělá, štve mě to.

07.03.2016 5 z 5

Exekutor Exekutor Jiří Pánek

Při čtení této knihy jsem měla celou dobu vztek, který mě hnal dál číst. Ptala jsem se jestli je tohle možné. Ať nikdy takové magory ve svém životě nepotkám !

05.03.2016 5 z 5

Chci jen tvé dobro Chci jen tvé dobro Petra Nagyová Džerengová

Někdy i nejlepší kamarádka bodne dýku do zad a ty máš pak šanci začít znovu jinde a lépe, a proto nikdy neříkej nikdy

27.02.2016 5 z 5

Něžný dotek nenávisti Něžný dotek nenávisti Eva Hrašková

Žena pochopí jak moc muže milovala, až je sama. Zlozvyky, které na muži, tak moc nenáviděla jí budou nejvíce chybět. Závist ženy ženě je jistým obdivem.

22.02.2016 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Autorka píše nudně, stále čekám, kdy se bude něco dít a ono nic. Je znechucena vlastním životem

12.02.2016 odpad!

Hlas hory Hlas hory Jasunari Kawabata

Poklidné vyprávění o všedním životě rodiny a stáří

10.02.2016

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Hrdinka tak moc myslela na štěstí všech kolem sebe, že své štěstí odsouvala

09.02.2016 odpad!

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Tato kniha mě velmi překvapila a hrdinku velmi obdivuji. Přiznala sama sobě jaký má problém, a že je lidem nebezpečná, dokázala najít práci, která nikomu neubližuje, ba naopak a zajistila si potřebné k životu způsobem,který neobtěžuje

17.01.2016 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Nechtěla bych se dostat do situace těchto žen, já bych to ani nepřežila. Po dočtení knhy mě trápilo kolik lidí někdě takto trpí. Mé hodnocení knihy =statečnost, výdrž přežít těchto žen.

31.12.2015 5 z 5

Žhavé stíny Žhavé stíny Jennifer Ambers

Příběh byl zasazen do prostředí gastronomie, což se mi zdálo úžasné, bohužel tato myšlenka zanikla a kniha se stala velmi naivní pohádkou o hodném pašerákovi

01.12.2015 2 z 5

Spoutaná touha Spoutaná touha Jasmin Eden

Autorka neměla vlastní nápad k tvorbě, opsala "Padesát odstínů šedi"

30.11.2015 odpad!

Ani ryba ani rak Ani ryba ani rak Jana Bryndová

Dvě naivní ženy si vyměnily osudy, protože je zaměnila kartářka.

22.11.2015 2 z 5

Máslo na hlavě Máslo na hlavě Jana Bryndová

Humorný příběh ženy, která i po třicítce nemá chlapa a to, že zůstala sama se snaží brát statečně

11.11.2015 5 z 5

Nechci rajskou, chci lásku Nechci rajskou, chci lásku Jana Bryndová

Životní příběhy o lásce a vztazích. Kniha na jedno odpoledne

05.11.2015 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Příběh života, čtivě napsané. Okdyž se snažíš přetvařovat sebevíc dříve nebo pozd+ji odhalíš pravou tvář

23.10.2015 5 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Po přečtení epilogu jsem čekala jiný vávoj příběhu, ale i tak mě kniha překvapila. Na začátku vztahu si báječně rozuměli a vzali se. Po svatbě se začali honit za bohatstvím, až měli všechno zjistili, že spolu neumí ani mlčet. ONA si našla kamarádky ONsi našel milenku, ONA se to dozví a chce zachránit co už umřelo, stratí důstojnost ON se odstěhuje, pak nastěhuje, ukáže ji jak si ji neváží a ONA odejde a vše opustí tak jak to dělají chlapi.

07.10.2015 5 z 5

Recept na Araba Recept na Araba Viktória Darsane

Krásná arabská telenovela, bohužel ve skutečném životě to tak není evropanky vždy láká tato exotika a pak jsou rády jestli se dostanou zpět domů

01.10.2015 5 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Skvěle napsaná kniha, dozvíte se osobní příběh, ale i spoustu zajimavého o Japonsku

29.09.2015 5 z 5