happybook happybook komentáře u knih

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

velmi se líbila

18.10.2016 5 z 5

Strýček Ludvík v honduraských stepích Strýček Ludvík v honduraských stepích Jannec Levi

kniha se mi moc líbila souhlasím s komentářem předchozím

15.07.2016

Venusshe (Perný týden) Venusshe (Perný týden) Juraj Šebesta

knihu jsem dostala k Vánocům.Čekala jsem že mě bavit nebude , ale bavila :)Hodně mě překvapila a určitě si ji někdy přečtu opět:)

17.05.2016 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

od začátku do konce se mi kniha velmi líbila.Pěkné bylo doplňování knihy z pohledu Finna a Cally. Hodně se mi líbil milostní troujúhelnik. Ovšem co mě nejvíce dostalo by ten konec! Takové zakončení jsem vážně nečekala těchto posledních pár kapitol jsem probrečela i s otevřenou pusou.naprostý šok.
strašně moc se těším na pokračování s Call a Dareem !!!

14.05.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

stejně jako první díl bylo podivné město neskutečné. Fotografie krásně doplňovaly děj.Mohla jsem si tak představit lépe lidi co se v knize objevily.Úplně jako 1. díl mě i tento šokoval! Klobouk dolů

23.04.2016 4 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

tato kniha je 2. z mé pětice nej. I přes to že je 2. autorka Marcel si zaslouží VELKOU pochvalu a obdiv! obálka hned zaujme žlutým popiskem a na dotek příjemná.Obsah knihy je ještě příjemnější už na začátku zaujme(aspoň mě).a dál pokračuje ještě lépe.konec...páni!!!
vážně, vážně, mě překvapila
i love this book!!!!!!!!!!

23.04.2016 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

místy se mi líbila, místy ne.Jinak pěkný nápad na 'pokračování, Alenky v Říši divů :)

18.04.2016 3 z 5

Rohy faunů Rohy faunů Renata Štulcová

rafaelku mam moc ráda.přímo tento díl mě nadchnul ze všeho nejvíc.Ale škoda je že pořát nevychází slibovaná rafaelka 4 (kniha).na to abych si mohla přečíst E-knihu si ještě musím pořídit čtečku na kterou nemam peníze

18.04.2016 5 z 5

ani nevím co na to říct, je to úžasná kniha!začátek byl nudnější,než jsem se dostala až na ostrov čas se vlekl...Avšak po objevení dětí jsem hltala každou stránku.Každou fotku jsem zkoumala s nadšením.konec...byl neuvěřitelný, napínaví a já nevím co ještě. Miluju tuhle knihu nejvíc na světě!

17.04.2016 5 z 5