Hania932 Hania932 komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

První díl z hodně chválené série za mnou. A já jsem spokojená. Vůbec jsme nevěděla o čem má být tato série, takže to pro mě bylo překvapení. Začátek byl hodně zajímavý a čtivý. Děj strašně rychle utíkal. Je to tak dobře rozepsané, takže jsem vše pochopila. Jace a Clary úplně miluju. Ale konec knihy mě tak zaskočil a naštval, že jsem knihu měla chuť odložit???? Tohle jsem vůbec nečekala a byla jsem z toho zklamaná. Jinak jsem si knihu užívala. Skvělé postavy a hlavně hodně vtipné hlášky. Ironický Jace a sarkastický Simon.
Kniha je zajímavá, akční a čtivá. Myslím, že tohle chytne každého.
První díl je skvělý rozjezd a jsem zvědavá jaký bude další díl.

02.05.2019 5 z 5

LEGO® Harry Potter™ Lepíme samolepky LEGO® Harry Potter™ Lepíme samolepky kolektiv autorů

Krásná a roztomilá knížečka. Strašně hezké samolepky. Myslím, že každý kdo má rád Harryho se mu toto bude líbit.

06.02.2019 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Třetí díl ze série za mnou a já můžu říct, že to byl boží díl. Bavilo mě to od začátku až do konce. Strašně se mi líbilo jak Luce cestovala v minulosti a snažila se přijít na to, co se jí s Danielem děje. V tomto díle jsem se toho plno dozvěděla a autorka skvěla odpověďela na moje otázky. Teď už můžu říct, že Daniel a Luce patří k sobě. Konec byl nečekaný a tohle jsem opravdu nečekala a už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl, protože mě strašně zajímá jak to nakonec dopadne.
Takže za mě skvělý díl. Rychle se to čte. Je to zajímavý a originální příběh.

20.01.2019 5 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Kniha mi nijak moc nesedla. Přijde mi, že je spíše klučičí, ale myslím, že i některým holkám se bude líbit. Kniha není nijak špatná, ale mě se moc nelíbila. Bylo tam moc postav a nemohla jsem se v nich vyznat. Nápad to nebyl špatný, ale toto není kniha pro mě.

17.12.2018 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Stmívání jsem nikdy nemusela. Film mě nebavil a už vůbec by mě nenapadlo, že bych měla číst i knihy. Ale když jsem knihy dostala, tak jsem si řekla že tomu dám šanci. A nakonec jsem udělala dobře. Knížka mě strašně bavila, byla čtivá a hodně zajímavá. Je to něco uplně jiného než film. Překvapilo mě jak jsem si hned oblíbila hlavní postavy. Líbilo se mi jak si Bella stále za svým. A Edwarda jsem si prostě a jednoduše zamilovala. ♥
Jsem mile překvapená a určitě si přečtu další díl. Je to hezké, milé a hlavně nenáročné čtení. Už se těším až si přečtu další díl.♥

20.10.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Tohle bylo zajímavé čtení. Už jen ten název zní zajímavě. Už od začátku se to celé zvrtne. Asi tak do půlky jsem se celkem nudila, ale tak od strany 100 už to začalo být zajímavé. Bylo tam ale hodně postav a měla jsem trošku problém se v nich vyznat. Celý ten příběh je hodně realistický a čtiví. Je to taková lehká kriminálka. Ale konec byl ze všeho nejlepší. Na konci se všechno dozvíte a najdete tak odpovědi na svoje otázky. A celkově vás ten konec překvapí.
Kniha se mi celkově líbila. Bylo to oddechové čtení. Určitě si ještě od autora nějakou knihu přečtu.

14.10.2018 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Dlouho jsem váhala jestli si mám knihu koupit. Nakonec jsem podleha a knihu si koupila a teď jsem strašně ráda že jsem to udělala. Pro tuhle knihu nemám slov. Je to naprosto dokonalý. Tuhle partu si zamiluje každý. Knížka byla hodně napínavá až jsem si myslela že to nevdržím a okoušu si snad všechny nehty. Bylo to hodně napínavé, drsné, ale taky silné. Ze začátku jsem všechny viděla jsem jako krysy které jsou bez citů, ale postupně jsi změnila názor. V knize poznáte že i ty hodně zlý mají dobré srdce.
Ze všeho nejvíc jsem si oblíbila Inej a Kaze. Upřímně, bych snesla knížka jen o nich dvou. Celkově všechny postavy jsem si oblíbila, ale prostě Kaz je láska. Zajímala mě jeho minulost a když jsem zjistila co všechno prožil, tak si prostě Kaz zabral moje srdíčko už když je to ten největší parchant v Ketterdamu.
Už teď potřebuju další díl, protože jsem strašně zvědavá jak to bude dál.
Tohle byla jízda jak na horské dráze. Jednou jde všechno podle plánu, ale potom sjedete dolů a máte velký problém. Je to hodně napínavý, dobrodružný a to se mi líbí.
Tohle se musíte prostě přečíst a potom sami poznáte jak dobrá tato kniha je!

05.09.2018 5 z 5