hana4904 hana4904 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čekala jsem mnohem víc. Žádné velké napětí, rozuzlení taky nepřekvapilo. Celkem zklamání. Nechápu ten boom kolem této knihy. Četla jsem jich mnohem víc lepších.

25.04.2021 2 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Přesně čtení pro matku v domácnosti :-D Pobavila jsem se, nemusela jsem u toho přemýšlet, prostě odpočinková kniha. Jak už někdo píše, trochu mi vadila absence přímé řeči.
Úplně jsem si představovala hlavní postavu, jako spisovatelku a dokonale mi to ladilo :-D. Tahle kniha rozhodně zůstane v mojí knihovně na špatné chmurné dny.

13.03.2021 4 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Musím říct, že jsem čekala všechno, ale konec, mě zklamal. Vysvětlení paráda, super, ale ten závěr ....

10.03.2021 2 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Perfektní, čtivé, i když jsem věděla docela brzy, kdo a proč ...ale i tak mě to bavilo.

17.06.2020 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Čtivé, ale moc průhledné

16.05.2020 2 z 5

Muž u kormidla Muž u kormidla Nina Stibbe

Měla jsem problém to vůbec dočíst. Takové tlachání o ničem.

15.05.2020 1 z 5

Strom života Strom života Susan Wiggs

Takový klasický román. Prostě čtení, u kterého absolutně nemusím přemýšlet, ale taky kniha, o které ta pár týdnů nebudu vědět, o čem vlastně byla.

05.04.2020 1 z 5

Zloděj snů - příběh mladého vraha Zloděj snů - příběh mladého vraha Roman Cílek

Poslední kapitoly byly psané tak, že mi to přišlo, že akorát autor natahuje, aby splnil určitý počet stránek. Jak sloh na střední škole.

17.03.2020 2 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Půl knihy jsem přemýšlela, jestli to mám vůbec dočíst. Ale pak se to konečně rozjelo. Přišlo mi, že půl knihy jsou zbytečné řeči okolo, mimo téma a příběh.

16.01.2020 1 z 5

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Taková ta kniha, u které vůbec nepotřebuje člověk přemýšlet. Jednoduchá, romantická, prostě čtení pro dívky a ženy.

13.06.2019 3 z 5