Okouzlená šamanka

Okouzlená šamanka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394953/mid_okouzlena-samanka-QAN-394953.jpg 4 63 20

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací - tajemství, které je odlišuje od ostatních… Magické schopnosti Anastasie Donovanové jsou jejím prokletím i požehnáním, takže se je snaží před ostatními skrývat. Miluje poklidný život v malém městečku, svou práci bylinkářky a do svých léčivých lektvarů přidává i pořádný díl kouzla. Její samotu naruší až příchod nových sousedů – pohledného Boonea, známého autora dětských knih, a jeho rozkošné, zvídavé dcerky Jessie. Anu zaskočí síla lásky, kterou k Booneovi cítí, a ví, že přitahuje i ona jeho… Jenže si také uvědomuje, že aby si Boonea a Jessie udržela, bude muset vyjít s pravdou ven. Dokáže se Boone vyrovnat se skutečností, že je Ana šamanka obdařená čarodějnou mocí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

Charmed , 1992

vladka16
18.04.2024 5 z 5

I já se připojuji k názvu pěkná, oddechová , tak trochu nadpozemská pohádka. Milé, přesně pro chvíle před spaním a pak dobrou noc děti.

Riccia
17.02.2024 5 z 5

I já si během této pohádky pro dospělé pěkně odpočinula. Občas to bylo sice na mou toleranci malinko příliš "nadpozemské", ale většina se "mezi mantinely" vešla. Asi se v knihovně poohlédnu po předchozích dílech.

malýčtenář
10.01.2024 5 z 5

Pěkná pohádka pro dospělé. Chvíle pro romantiku . Zapomeňte na thrillery, krimi atd.

tinka1974
21.01.2023 4 z 5

Hezhé milé čtení. Ale není to můj šálek kávy

Nelly
17.08.2021 1 z 5

Pro mne jedna z nejslabších autorčiných knih. Vlastně se v knize nic pořádného neděje - pořád jsem čekala nějaký zvrat, zápletku, a ono nic. Řekla bych, že se časem autorka o dost zlepšila, toto by u nás neprošlo ani u maturity.

krákorka
18.11.2020 5 z 5

Celá série se dobře četla.

Aracely
17.09.2020 5 z 5

Tak opět se mi povedlo začít až třetím dílem. Vůbec mě nenapadlo, že to bude série, až během čtení. Vydání originálu 1992, takže hodně stará kniha. Musím říct že jsem tam Noru nepoznávala a to už jsem toho od ní přečetla nepočítaně...
Magii mám ráda, příběh se mi líbil i moc celá její rodinka. Anastasie byla velmi hodná a mírná, Boone byl taky fajn, ale měl své výkyvy, hlavně ke konci. Nádherný byl epilog. Hned po přečtení jsem si udělala rezervaci na další dva díly :-).

Nora umí být hodně drsná a nebojí se drastických scén. Buďme rády, že tato série je taková kouzelná pohádka.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Jessie byla úplné zlatíčko a vlastně díky nehodě, která se jí stala, se hlavní dvojice dala dohromady. Upřímně, chtěla bych vidět dům, ve kterém Anastazie žila, protože i když se ho snažím představit, mám pocit, že mi to nejde... Možná kvůli kouzlu příběhu? :D
Doporučuji :)

petulkapeta
18.08.2020 4 z 5

Ana a Boone to byla dvojka pro sebe stvořena,přijemne a krasne zakončení cele čarodejne serie..

ladyKristyn
11.07.2020 4 z 5

Příjemná nenásilná trilogie, moc se mi líbila. Sourozenecké vztahy jak jsou propojeny s magickou nadpřirozeností.

pip11
18.05.2020 5 z 5

Nejmladší empatická a křehká Anastázie je léčitelkou, má špatné zkušenosti z minulosti a proto je rozhodnuta žít raději sama. Vše se ale změní, když se do sousedního domu nastěhují noví majitelé, otec s malou dcerkou, kterou si Ana ihned zamiluje. Tento díl se mi líbil nejvíce, bylo to zároveň příjemné završení příběhů všech Donovanových.

mariva
17.01.2020 5 z 5

Celá trilogie byla výborná, příjemná odpočinková četba, vlastně taková pohádka pro dospělé. Třetí díl je úžasným dramatickým a emotivním závěrem příběhu.

locin
06.10.2019 5 z 5

Tak nějak se mi stalo, že jsem si přečetla až ten poslední díl... A musím říct, že to nevypadá na špatnou serii, určitě zkusím i ty předešlé z nich :o)

tess.de.veles
17.08.2019 5 z 5

Asi se mi z celé té trilogie líbila úplně nejvíc. Líbil se mi vztah Boona k vlastní dceři, asi jsem ji i trochu - dost záviděla :-)

medvídě
05.08.2019 4 z 5

(obsahuje spoiler)
Závěrečný díl magické série, který rozhodně nezklame a každou romantickou duši potěší.
Ana je velmi citlivá – i jako čarodějka. Dokáže totiž léčit, ale bohužel ne vždy se jí to podaří. Proto raději žije v ústraní.
Jednoho dne se ale vše změní – tehdy, kdy v růžích objeví malou holčičku Jessie, kterou si okamžitě zamiluje. Je to její nová sousedka, ale její otec se Aně moc nezamlouvá. Tedy zpočátku. Postupem času si k sobě najdou cestu. Ale je tu jeden problém – Anna mu neřekla, kým skutečně a to ze strachu, že jej ztratí stejně, jako bývalého přítele. Vše ale vypluje na povrch ve chvíli, kdy je Jessie smrtelně zraněna a Anastasie při jejím léčení málem sama zemře. Boone si napřed není jistý, ale včas si uvědomí, že tuhle ženu miluje a nechce o ni přijít.
Klan Donovanových se znovu rozrůstá – Morgana a Sebastian mají dvojčata a Anastasie dokonce trojčata.

lifeoptimist
24.06.2019 3 z 5

Tak jako dva díly před tím ...pěkná pohádka pro dospělé :-) jako oddychovka při chuti na trochu romantiky je určitě dobrá volba

hana4904
13.06.2019 3 z 5

Taková ta kniha, u které vůbec nepotřebuje člověk přemýšlet. Jednoduchá, romantická, prostě čtení pro dívky a ženy.

georginaa
16.03.2019 4 z 5

Jak se říká nejlepší na konec. Kdo by nechtěl žít láskou plnou kouzel a hlavně s šamankou, která umí uzdravit, nemoci vyléčit.

krákorka
27.02.2019 5 z 5

Mám všechny tři knihy ze série a taky bych řekla,že je nejlepší.

Skalara
23.12.2018 5 z 5

Snad nejlepší díl z této série. Rozhodně je dobré se dopracovat až k němu :)

romantika

Nora Roberts