Gareth16 Gareth16 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádherná knížka :-)) V 19ti letech jsem ji četl poprvé a uchvátila mě.

06.05.2012 5 z 5

...a bude hůř ...a bude hůř Jan Pelc

Zajímavé, ale mám pocit, jako by se mi s každou další stránkou snižovalo IQ. V osmnácti by se mi to asi líbilo.

20.06.2016 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kdybych neviděl nejdřív film, tak by mě to nejspíš i bavilo. Bohužel oproti filmovému zpracování nenabízí kromě odborných specifikací žádný významný bonus.

28.02.2016

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Určité pasáže se mi líbily, ale rozhodně mě to nijak extra nezaujalo. Průměr.

19.04.2012 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Knižní Milénium jsem začal od konce pouze se znalostí filmového zpracování. Jestli tohle nedosahuje kvalit předchozích třech dílů, tak už se nemůžu dočkat Larssona, protože tohle byla ku**vská jízda! První polovina knihy byla sice trošku zdlouhavá, navíc čtivosti nepomáhala ani složitost řešeného tématu, ale poté se děj rozjel a hutná atmosféra mě nutila nepřestávat číst. Pět z pěti.

22.01.2016 5 z 5

Všechny řitě světa i ta má Všechny řitě světa i ta má Charles Bukowski

Tuhle knihu jsem přečetl za odpoledne. :-) Některé povídky byly slabší, ale i tak to je skvělá kniha.

19.04.2012 5 z 5

Jeden musí z kola ven Jeden musí z kola ven John le Carré (p)

Zamotaný příběh, který není pro každého, stejně jako film. Filmovou verzi ale drží vysoko nad vodou herecké výkony. Kniha nenadchla ani neurazila.

19.04.2012 3 z 5

Dharmoví tuláci Dharmoví tuláci Jack Kerouac

Nejoblíbenější knížka..:-))

17.04.2012 5 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

Klasický Bukowski. A přesně tak to mám rád.

18.04.2012 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Nic mi to neřeklo. Hrabala jsem ještě nečetl, tohle byla moje první kniha a rozhodně mě to neoslovilo.

18.04.2012 2 z 5