Gabi90 Gabi90 komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Neviem ako to ten Carter robí, že ma vždy uplne ohromí. Posledné kapitoly to som sa už doslova triasla nedočkavosťou a stránky som naozaj priamo hltala očami. Tomuto autorovi by som chcela strašne vidieť do hlavy, lebo to čo sa mu tam odohráva musí byť niečo neuveriteľné.

03.01.2018 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Krásna, hlboká kniha plná naozaj nádherných myšlienok. Každé písmeno sa mi zarývalo pod kožu. Atikus Finch sa stáva jednou z mojich najoblúbenejších knižných postáv a keby mám nejakú magickú silu a mohla by som nechať ožiť nejakú postavu tak tento úžasný človiečik by sa tu už potuloval medzi nami :-)

30.06.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

0:04,0:03,0:02...Hunter zatajil dech.
Ja som nedýchala tuším celú knihu a pri konci to už mi aj srdce vynechávalo! Toto bola BOMBA. Carterovým knihám dávam 5 hviezdičiek, ale táto by si ich zaslúžila viac. Ak máte radi tento štýl tak budete nadšení!

27.03.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Toto bola jedna z tých kníh, ktoré chcete dočítať, ale pritom ich nechcete dočítať :-). Chcete, aby príbeh pokračoval, aby vám nič neuniklo, prežívať s hlavnými hrdinmi všetky slasti aj strasti ako keby ste boli sami súčasť deja. Presne takto som sa cítila pri čitaní tejto knihy.Ďakujem autorke za ďalšie úchvátne dielo, ktorým mi pomohla uniknúť nachvílu z reality a preniknúť do krásneho aj keď sčasti smutného sveta Tate a Milesa.

12.03.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

5 hviezdičiek je málo. Pri čítaní som bola priam v tranze! Nepamätám si, že by som nejakú detektívku čítala viac dychtivo jak túto. Proste SKVELÉ

29.02.2016 5 z 5

Odsúdení prežiť Odsúdení prežiť Wendy Holden

Už som prečítala nejaké knihy na túto tematiku, ale toto dielo som čítala doslova cez slzy. Neviem si predstaviť čo všetci tí ľudia museli prežiť a hlboko sa klaniam pred týmito neuveriteľne silnými a húževnatými ženami, ktoré zachránili nielen svoj ale aj životy svojich novonarodených detí.
Určite Odporúčam!

03.02.2016 5 z 5

Predtým ako som ťa poznala Predtým ako som ťa poznala Jojo Moyes

"Keď čítam knihu zvyknem ju čítať iba očami.Sem-tam však príde pasáž,možno len veta,ktorá sa stane mojou súčasťou."
Tento citát som nedávno čítala a prvá kniha, ktorá ma napadla bola práve táto.Čítala som ju už dávnejšie,ale ešte stále keď ju aj teraz chytím do rúk neubránim sa úsmevu, prelistujem si ju a prečítam si svoje najoblúbenejšie pasáže.Krásne dielo, ktoré vo vás vyvolá všetky emócie.Určite odporúčam :-)

08.01.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Ak dospelým poviete: „Videl som pekný dom z červených tehál, s muškátmi v oblokoch a s holubmi na streche..." nevedia si ten dom predstaviť. Treba im povedať: „Videl som dom za stotisíc frankov." Vtedy vykríknu: „To je krásne!"
Neuveriteľná kniha v ktorej asi každá jedna veta stojí nie za jedno ale za niekoľko prečítaní!

31.12.2015 5 z 5