Predtým ako som ťa poznala

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Lou Clarková vie všeličo. Vie, že jej otec si ťažko hľadá prácu, vie, koľko krokov treba prejsť od autobusovej zastávky k rodičovskému domu. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka, oduševneného športovca. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will Traynor vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá malé a neradostné, a veľmi presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako farebná búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia. Román Predtým ako som ťa poznala má aj voľné pokračovanie. O ďalšom osude hlavných hrdinov autorka napísala knihu s názvom Čo bolo potom....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207281/predtym-ako-som-ta-poznala-D2T-207281.jpg 4.66533
Série

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (SK)
Orig. název

Me Before You, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1782)

Kniha Predtým ako som ťa poznala

Přidat komentář
Ivanka83
23. ledna

Věděla jsem co přijde a stejně jsem nedokázala zastavil slzy...
Louisu i Willa jsem si moc oblíbila. Hezky se mi kniha četla a měla jsem problém ji odložit.

LiLinka
23. ledna

I když je od začátku jasné, jak to dopadne, stejně člověk doufá... asi jsem to vůbec neměla číst, ale teď už prostě musím znát další osud Luisy a přelouskat brzo další dva díly.

Maryan
21. ledna

Kniha mohla mať 80 strán. Námet bol dobrý, ale mnohé kapitoly mohol človek úplne vynechať bez toho, aby knihu prečítal a porozumel jej.

Zdenca79
18. ledna

Nádherná poutavá knížka,kterou doporučuji všem v mém okolí....vzbudila mnoho emocí a nemohla jsem se odtrhnout...druhe pikracovani bylo slabší ale třeti opět super...

jituleville
17. ledna

Velmi dobrá kniha, hezky příběh ..... Ale špatně se mi četla . Na mě příliš dlouhé kapitoly.Někdy až přílišné zacházení do detailů . Přílišné natahování děje Zážitek z knihy bohužel nebyl takový jak jsem čekala. Možná to bude i tím , že jsem první viděla film . Knihu jsem celou nedočetla.

Miruš
17. ledna

...prostě krásné...

Ksyu
12. ledna

Úžasná romantická kniha, hodně čtivá, moc mě líbila.

Kamchaa
11. ledna

Romantika na dlouhé zimní večery. Knihu jsem již jednou četla před lety, ale nyní jsem si řekla, že si dám celou triologii po sobě. I na druhé čtení mě kniha bavila, bylo těžké ji zavřít a jít spát :)

1 ...