frkotik frkotik komentáře u knih

Z deníku ajťáka Z deníku ajťáka Lukáš Pavlásek

To teda byla slabota. Nejhorší byla ta zarámovanost jednotlivých příběhů vždy do jednoho měsíce, dost uměle vytvořené... Myslel jsem si, jaká to nebude bomba a nebyla :)

27.10.2016 2 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Já jsem tedy až (téměř) do konce taky netušil, kdo je vrah. Dlužno dodat, že jsem knihu poslouchal a vše bylo koncipováno tak, aby z deníku vraha nebylo zřejmé, jestli je jedná o muže nebo ženu, když si to tak zpětně promítám... A nebo jsem si to během poslechu neuvědomoval. Dost dobře jsem se bavil!

29.08.2016 5 z 5

Bohoušek & spol. Bohoušek & spol. Vojtěch Steklač

Ten konec knížky se fakt povedl, dýchala z toho letní pohoda, s kamarády, tak, jak to má být... Nejlepší díl v sérii.

29.07.2016 5 z 5

Rothschildova flaška Rothschildova flaška Petr Šabach

První polovina výborná, u příběhů z banky nebo z metra jsem se fakt chlámal, pak ta anglická pasáž mě zase až tak moc nebavila, hlavně mi přišlo přitažené za vlasy to zmanipulování automatů, ale budiž... Stále se to skvěle četlo, asi jako všechno od Šabacha :)

14.07.2016 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádherné!!! Kdo by přečtení nechtěl Oveho za svého dědu, ten nemá srdce!!

20.04.2016 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Trošku dětská záležitost, furt jsem se těšil na nějaký pořádný cliffhanger a on nepřišel. I tak to byla fakt pěkná knížka, malinko moralizující, ale pěkná :)

06.04.2016 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Nemohl jsem se odtrhnout, tak stará kniha a stále tak současná... Místy mě mrazilo a viděl jsem trifidy všude kolem sebe. Jdu na Noc trifidů :o) Závislost :)

11.03.2016 5 z 5