Rothschildova flaška přehled

Rothschildova flaška https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248716/mid_rothschildova-flaska-9QG-248716.jpg 4 195 195

Próza takřka detektivní, napsaná autorovým nezaměnitelným a vyzrálým stylem. Příběh ze současnosti a o současnosti zavede čtenáře do Anglie, do jedné velké londýnské herny. Najde pozoruhodný proutkař ztracenou dívku a poradí si s výherními automaty? A co všechno je možné s pomocí obyčejné pružiny na posilování svalů?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rothschildova flaška. Přihlašte se a napište ho.

mila2411
14.11.2023 4 z 5

Klasický PAN spisovatel Šabach. Opět 1oo% ze života, vtípky, hlášky, citáty... samotná závěrečná Londýnská zápletka lehce neuvěřitelná, ale jinak MOC hezké počtení. Škoda, že toho pan PŠ, alespoň tady na zemi, už více nenapíše.

Doubravka1975
21.04.2023 5 z 5

Řeknu ti ....to bylo teda vo fous.....!
Jj, vo fous kamaráde....!
Life is good!
Opět dobrá oddechová šabachovka :):)

SSTknihy
03.09.2022 3 z 5

Příběh v podobě historek jednoho proutkaře z Dejvic, který svůj čas dělí mezi kámoše, hospody a hledání pramenů a ztracenejch věcí, aby nakonec pod vlivem pozdní lásky zahájil v Londýně akci ve stylu Dannyho parťáků a s typicky českou vyčůraností, ale dobrým srdcem zachránil jednu dívku před kriminálem a sebe před stavem manželským. A jak říká závěrem jako kámoš z mokré čtvrti "Bylo to teda vo fous..." :-)

Knihy, které mají méně než 200 stran

05.01.2016