ferenc_had ferenc_had komentáře u knih

Příkaz zabít Příkaz zabít Vince Flynn

Skvělý konec série. Jako vždy super čtení.

29.06.2018 5 z 5

Výkonná moc Výkonná moc Vince Flynn

Stejně jako v předchozích knihách s Mitchem Rappem jsem si knihu skvěle užil a již se těším na další díl.

22.02.2018 5 z 5

Převzetí moci Převzetí moci Vince Flynn

Další skvělá kniha od tohoto autora, četla se úplně sama.

01.02.2018 5 z 5

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

Mám rád tento druh knih, co se čtou jedním dechem a 360 stran je nakonec málo a člověk po dočtení chce vzít další díl do ruky.

26.01.2018 5 z 5

Nelítostný souboj Nelítostný souboj Daniel Silva

Kniha volně navazuje na předešlou, děj je zajímavý celou dobu. Mám rád knihy od tohoto autora, dobře se čtou.

18.11.2017 4 z 5

To nejdůležitější v životě To nejdůležitější v životě Hal Urban

Pro mě vynikající knížka, co mě přinutila se zamyslet. Všem doporučuji a rád ji dávám jako dárek.

05.05.2016 5 z 5

Cílená hrozba Cílená hrozba Tom Clancy

Jako vždy skvělá četba, super kniha

05.08.2019 5 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Vince Flynn

Jako vždy skvělý děj a parádní čtení.

16.06.2018 5 z 5

Poslední muž Poslední muž Vince Flynn

Jako vždy Mitch Rapp nezklamal.

25.05.2018 5 z 5

Radikální opatření Radikální opatření Vince Flynn

Další skvělý díl s Mitchem a nádherná ukázka toho jak to může dopadnout a dopadá, když se snažíme hrát podle pravidel s lidmi, kterých se tyto pravidla netýkají. Poskytovat práva dle Ženevské konvence lidem co to nepodepsaly a ani se tím neřídí. Směšné.

06.05.2018 5 z 5

Svolení zabíjet Svolení zabíjet Vince Flynn

Další skvělý díl série a hurá do knihovny pro další díl.

19.04.2018 5 z 5

Na počest padlým Na počest padlým Vince Flynn

Tak tato kniha byla tedy pěkně hutná a napnutá až do konce atomovky to pěkně okořenily.

11.03.2018 5 z 5

Smrtící výstřel Smrtící výstřel Vince Flynn

Další vyživný díl, skvělé počtení a jdeme dál. Rapp nemá chybu a já se těším na každý další příběh.

05.03.2018 5 z 5

Do důchodu mladý a bohatý Do důchodu mladý a bohatý Robert T. Kiyosaki

Jako všechny knihy od Roberta Kiyosakiho, opět netradiční pohled na finance, z kterého si já jako akcionář beru co se mi hodí, do nemovitostí se dá investovat i pomocí akcií s dobrým P/E a pěknou dividendou, případně OPF.

21.06.2017 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Moc dobře se tato detektivka četla. Jsem zvědav na další s Joonem Linnou.

30.01.2017 4 z 5

Tramvaj do stanice Touha / Kočka na rozpálené plechové střeše / Noc s leguánem Tramvaj do stanice Touha / Kočka na rozpálené plechové střeše / Noc s leguánem Tennessee Williams (p)

Skvělé Divadelní hry, které jsem si vychutnal jak při četbě, tak Inscenaci v podání Divadla F. X. Šaldy v Liberci .

04.05.2016 5 z 5