Výkonná moc

Došlo k odhalení pravé totožnosti Mitche Rappa. Poté, co vedl skupinu vojáků hluboko do Iráku, aby zabránil Saddámu Husajnovi ve vývoji jaderné zbraně, ho prezident veřejně pochválil jako nejdůležitější osobu v boji proti terorismu. Po letech strávených v utajení a mimo světla reflektorů teď Rapp žije na výsluní, oslavován celým národem, a stal se tak snadným terčem prakticky pro každého teroristu od Jakarty po Londýn....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/3469/vykonna-moc-CR5-3469.png 4.456

Mitch Rapp 6.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art

Executive Power, 2003

Kniha Výkonná moc

BlackBlade
30.06.2019

Rozhodně doporučuji číst knihy popořadě, jinak Vám uniknou jemné detaily a dějová linka, která jde skrz díly do dalších.
I když je to už šestý díl s agentem Mitchem Rappem, opět má dobrý spád, nápad a rozuzlení. Už se těším na další díl :)

ferenc_had
22.02.2018

Stejně jako v předchozích knihách s Mitchem Rappem jsem si knihu skvěle užil a již se těším na další díl.

hnusák
01.09.2017

Rapp zraje jako víno :-), ne, fakt se tato kniha dobře čte a vždy jsem si u ní odpočinul, naprostý relax.

Foks
06.06.2013

Moje první kniha s Rappem. Osudová... :-) Teď už mám všechny.

iqtiqe
29.08.2012

Stále kvalita, na jednu stranu ubylo trochu romantiky, ale taky přibylo politiky na úkor akce.

Jack Bauer
19.11.2011

Mitch Rapp je skvělá románová postava. Flynn dokáže tak mistrně a poutavě napsat thriller z politického prostředí, že i když politiku nemusíte, tak román vás hned vtáhne do děje a knihu neodložíte, dokud ji nepřečtete.