Třetí volba

Mise protiteroristického experta Mitche Rappa je jednoznačná: musí jakýmikoli prostředky zabránit významnému německému průmyslníkovi v prodeji citlivého zařízení středovýchodním zemím, které jsou podezřelé z podpory mezinárodního terorismu. Dostaly by se tak pouhý krok před možnost výroby jaderných zbraní. Rapp se však nepřestává divit, kolik překážek se mu staví do cesty. Nakonec musí obrátit všechnu svou energii a obratnost do vlastních řad. V nejvyšších kruzích USA totiž zuří mocenský boj, který by mohl přerůst ve větší nebezpečí celému světu než teroristické útoky zvnějšku. Rapp ráznou akcí odmítne hrát v této bitvě roli nastrčeného pěšáka. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58863/treti-volba-58863.jpg 4.453

Mitch Rapp 4.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno · BB art

The Third Option · 2000

Kniha Třetí volba

BlackBlade

Moje třetí (volba? :) kniha s Mitchem Rappem a opět skvělý příběh. Kromě napínavého příběhu se mi líbí, že se knihami vine linka "nadpříběhu", který přesahuje jeden román a prolíná se do dalšího. Viz konec této knihy, kdy už se těším na další díl... (a nutí mě to najít dočíst druhý díl, který jsem zatím nesehnal).

moudivlacek
07.07.2018

Tento díl se mi moc líbil, neboť je to klasická ukázka práce agentů na volné noze, tajných agentů i jejich zázemí. A boj o moc se samozřejmě nevyhýbá ani v CIA, navíc někudy unikají informace a nikdo nemůže přijít odkud.
Je mi líto, že Stansfield je na tom tak zle, ale to je prostě věk, přesto klobouk dolů před jeho chováním a posledními činy.
Mitch Rapp - to je prostě číslo, s kterým všechny strany musejí počítat.

TeaPeter
22.06.2018

U téhle knihy si jsem jistý, jestli je to stále špionážní thriller nebo spíše už politický román - takový spin-off z House of Cards. Zejména konec mě v tom prakticky utvrdil. Jsem zvědav, jak se série bude vyvíjet dále. Doufám, že se vrátí ke staré dobré špionáži.

hnusák
01.11.2017

Knížek od pana Flynna, kde je ústřední postavou M.Rapp, mne již k přečtení moc nezbývá ... :-( . Nejsem tomu moc rád, protože politické zápletky střihnuté terorismem se mne velmi dobře čtou a pokud tomu velí tento drsňák, je to ještě o řád lepší :-). Musím konstatovat, že ani tato kniha mne nezklamala a přečetl jsem ji jedním dechem ( tedy, pokud mne již únavou nepadala palice ).

Mydli
17.04.2016

Nemohu než souhlasit s komentáři pode mnou ... Neskutečně vykreslené prostředí tajných služeb. Doufám že pan Rapp opravdu existuje či spíše jeho ekvivalent... I naše republika měla hrdiny Gabčíka a Kubiše...

hankapimi
16.03.2016

Další napínavá knížka Vince Flynna o Mitchi Rappovi, od začátku až do konce jsem byla napnutá, jak to dopadne. Politické "drámo" a intriky nejsou zrovna můj šálek čaje, ale autor píše tak akčním a napínavým stylem, že se jeho knihy nedají nadlouho odložit. A po přečtení už čtenář sahá po dalším dílu Mitche Rappa a je zvědavý, do čeho ho jeho nadřízení zase uvrtali a jak si s tím Mitch poradí...

iqtiqe
20.06.2012

Po úvodu jsem měl chvíli obavu, jestli to nebude jen rastr z prvního dílu napasovaný na jinou situaci. Ale kdepak, nic takového. Navíc se jede dál se zaběhnutými postavami, plus se nemálo dalších objevuje, a to stejným stylem, kdy nám je autor nemilostrdně servíruje a teprve posléze zjišťujeme, co jsou zač. Člověk se v nich občas až začíná ztrácet, ale proč ne, omílání stejných postav by mě rycle přestalo bavit. Možná bych tu nechal napětí eskalovat o něco déle, ale jinak jednoznačně palec nahoru a vrhám se na Nebezpečný plán.

Jack Bauer
19.11.2011

Vince Flynn je mistr ve psaní politických thrillerů. Druhá kniha s Mitchem Rappem opět nezklamala.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013