ferda ferda komentáře u knih

Ve dvorech slunce Ve dvorech slunce Brian D´Amato

Knížku jsem bohužel nedočetl i když jsem se fakt!! snažil.Těch 700 stránek je doopravdy moc.A obzvlášť, když jsem ani nevěděl co čtu.Podle mě je to moc rozvláčné a nezáživné.

30.10.2012 1 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Pěkná řež i když místy né moc logický děj, ale to by člověk takový knížky nesměl číst.

26.08.2012 4 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Vynikající už jenom tím, že o událostech v Argentině 70. let toho moc není.

03.06.2012 5 z 5

Predátoři Predátoři Alex Scarrow

I pokračování je pěkně napínavé, ale je tady jistá podobnost s knihou"Predátoři" od M. Žambocha.

29.05.2012

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Nepochopitelné ,ale napínavé.

29.05.2012 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Jalikož knížky od J. Deavera nečtu postupně jak vychází, ale jak se mě dostanou do rukou, tak tou to jsem byl zase nadšen. Děj byl napínavý až do konce a hlavně všechno dopadlo úplně jinak , než by se dalo očekávat.

29.05.2012 5 z 5

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

Bohužel sem to nepochopil a tudíž jsem to nedočtené zahodil. Na to že to autorka tak dlouho zdržovala, tak je to pěkná kravina.

10.05.2012 2 z 5

Hořící země Hořící země Bernard Cornwell

Zatím jsem přečetl 5 dílů a hned bych začal číst další, kdybych ho měl a pokud teda už vyšel. Akorát , když to člověk čte brzy po sobě , tak jsou ty knížky dost podobný. Ale stejně vás to nutí číst dál, protože konec je v nedohlednu..

10.05.2012 4 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Jednoznačně velké zklamánía ještě o to víc, že jsem knížku dostal darem. A bohužel jsem ji ani nedočetl . Těch 400 Kč by se dalo určitě investovat líp. Jestli ještě něco pan Kulhánek napíše tak si budu sakra dávat pozor než si knížku koupím. A moc by mě zajímalo jestli ostatní čtenáři dávají hvězdičky knížce nebo jménu autora.

12.04.2012 2 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Docela napínavé čtení, ale to "brilantní" odhalení pravého pachatele mě nějak nesedí.

05.04.2012 4 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Četl jsem ji dvakrát a i když jsem si podruhé vzpoměl jak to dopadne stejně jsem neodolal a dočetl jsem ji do konce. Holt, každý má jiný vkus.

14.03.2012 4 z 5

Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Thomas Karlauf

Není co dodat, vlastně vše je řečeno v popisu knihy. Ale snad jen to, že zážitky těchto lidí si nejspíš nikdo z nás neumí ani představit. Ale taky mě zaujalo, že i v tehdejším Německu se našli němci, kteří se nebáli a židům pomáhali.

29.02.2012 4 z 5

Osobní peklo Osobní peklo Jaroslav Pekárek

Knížku jsem sice dočetl, ale hlavně kvůli tomu jak dopadne.Ta zápletka mě přišla taková dost naivní a to pronásledování ještě víc. Jako by si autor myslel, že pilicajti jsou neskutečně pitomí. Ale na druhé staně mě to dost živě připomenulo polistopadovou realitu a i to rozčerování po ní.

15.02.2012 1 z 5

Líheň Líheň Miroslav Žamboch

Bohužel musím souhlasit z předchozím komentářem. Pan Žamboch má občes výkyvy, ale toto byla vyložená kravina i dvojka. Nachápu proč nekteré jeho knížky čtu jedním dechem a zrovna tuto jsem četl silou vůle.

20.01.2012 odpad!

Šelma Šelma Wilbur Smith

Kterak těžce zkoušená miliardářka ke štěstí přišla...Podle mně se už pan Smith vypsal. Neří kám, že kniha je špatná, ale už to není co dřív. I já jsem od něho přečetl všechno, ale od" Řeky bohů 3 "už to není ono.

20.01.2012 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Na to jak byl popis lákavý , tak moc mě zase knížka nenadchla.Tak mě to připadlo jak hrdinové od J. Foglara.Spíš bych to pojal jako román pro mládež, nebýt těch krvavých scén.

17.01.2012 3 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Robyn Young

Koho zajímá období křížových výprav, boje Templářů a ostatních rytířů za udržení Svaté země. Ale i nelehký život obyvatel v tehdajších křižáckých městech, bude nadšen.Děj se odehrává i na" druhé straně "z pohledu sultána
Bajbarse a jeho snahy o vyhnání křesťanů .

Tažení Tažení Robyn Young

Myslím si že pokračování je ještě lepší než první díl A člověk se asi nemůže divit, že křes
ťané byli poraženi, když neustále bojovali o moc mezi sebou . .Ale i jejich protivníci mamlůci na tom nebyli o nic lépe.Pěkně popsaná bitva o Akkon a taky co všechno člověk udělá , aby se udržel u moci Je zde i zmínka o tajemných assasínech.Ale hlavní děj se stále točí kolem temláře Willa a jeho snahy o udržení míru.

Bratrstvo Bratrstvo Robyn Young

Bajbarse a jeho snahy o vyhnání křesťanů .

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Knihu jsem bohužel dočetl celou, ale to je tak, když někdo píše pokračování za každou cenu. Řekl bych, že tímto dílem to celé zkazil.Pohádky ať Wilbur nechá druhým.

28.12.2011 1 z 5