fajka fajka komentáře u knih

Vítejte na ranči Vítejte na ranči Annie Auerbach

Bylo to hezké, bavilo mě to víc než dvojka, ale úplně to stejné, jak jsem psala u dvojky viděla jsem film první, takže to pro mě bylo celkem zklamání. Ale jinak dobré.

30.09.2017 3 z 5

Vyjížďka hrůzy Vyjížďka hrůzy Annie Auerbach

Bylo to pěkné, jenže já jsem viděla dřív film a přišlo mi to úplně stejné, takže jsem si to neužila.

30.09.2017 3 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Moc pěkné, sice už jsem viděla i film, ale knihu jsem si více užila. Bylo to hodně křesťanské a to se mi líbilo. I to že Annette odpustila Lucienovi. Měla jsem v sobě pocit dobra, co málo kdy zažívám a musím si to užít!
Úžasné! Pro všechny lidi velké i malé.

30.09.2017 5 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Moc pěkné, sice to není nejlepší, ale nevadí. Občas mi bylo líto Elsy jak se k ní choval Mack. A přišlo mi divné, že pořád přicházel o práci. Jinak moc pěkné!

01.09.2017 4 z 5

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Moc pěkné, občas mi to připomínalo, jak se chovám doma se svoji sestrou.
Nemůžu říct, že se mi na knize něco nelíbilo, protože na ní nebylo nic co by se mi nelíbilo. Myslím si, že je to úžasná kniha pro všechny!

28.08.2017 5 z 5

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Moc pěkné sice už to na můj věk není, ale nevadí. Myslím, že bych dělala to samé co dělala Líza. Líbí se mi, že nakonec se prababička uzdravila a že měla aspoň někdy ráda Sama. Doporučuji!

26.08.2017 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

S knihy jsem nadšená, některé věci jsem vůbec nepředvídala .Na začátku jsem neměla ponětí, jak to skončí. U bitvy jsem byla smutná kvůli toho, že jich tam hodně umřelo, ale líbilo se mi, že se nezdávali. Moc hezky to bylo napsáné!

26.08.2017 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Tahle kniha se mi strašně líbila, chtěla bych, aby bylo více dílů Narnie. Hodně dobře se mi to čte. Když jsem byla asi v půlce, tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout, prostě to nešlo. Hned už se vrhám na další napínavý díl!

18.08.2017 5 z 5

Asterix a velká zámořská plavba Asterix a velká zámořská plavba René Goscinny

Hezká kniha, viděla jsem i film. Bylo to dobré a zase vtipné! Nevím co mám dodat.

Asterix a cesta kolem Galie Asterix a cesta kolem Galie René Goscinny

Tenhle díl byl jeden s nejlepších.Nevím proč,ale líbil se mi skoro nejvíc.Jsou tam dobré vtipy!

Asterix a slavný štít Asterix a slavný štít René Goscinny

Příběhy o Asterixi a Obelixi mě moc baví,je to vtipné.Plánuji si přečíst skoro všechny.
Je to úžasná série!

Vesmírná mise Vesmírná mise Dan Green

Z této knihy jsem byla nadšená. Nečekala jsem, že to bude tak dobré. Jenom se musím přiznat, že jsem na některých otázkách neznala odpověď. To nevadí aspoň vím věci, které jsem nevěděla. Nevím proč mám tolik ráda vesmír a planety. Chtěla bych ale vědět o vesmíru ještě něco víc. Doufám že si to někdo přečtete.

12.07.2017 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Tento díl Letopisů Narnie se mi líbil nejvíce. Bylo to hodně napínavé a krásné. Je ale škoda, že už tam není Zuzana a Petr a teď ještě k tomu tam nebude ani Lucie a Edmund. Jsem zvědavá na Stříbrnou židli a Poslední bitvu. Jestli tyto dva díly budou stejně dobré jak tenhle tak nemůžu k tomu nic dodat. Doporučuji to úplně všem a doufám, že se vám to bude líbit tolik jako mně!

22.05.2017 5 z 5

Asterix a zlatý srp Asterix a zlatý srp René Goscinny

Hezká a srandovní kniha,moc se mi líbila.Dobrodružství jak hledají zlatý srp.Moc pěkné!

29.04.2017 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Nádherná knížka, moc se mi líbila jako všechny ostatní. Trochu jsem se bála u té bitvy. Chtěla bych se tam dostat, ale taky aby se dalo někdy vrátit a zase přijít to by se mi líbilo. A taky bych chtěla potkat Aslana a dotknout se jeho hebké hřívy a pohladit na hřbetu. Nedá se nic o tom říct, že to bylo špatné. Doporučuji všem co mají rádi knížky a těm co mají rádi napínavé knížky!

16.04.2017 5 z 5

Strašidelný zámek Strašidelný zámek David Glover

Nádherná kniha, sice tajemná jeskyně mě bavila víc, ale tohle bylo taky pěkné. Líbí se mi, že je to matematika, protože já mám ráda matematiku.

01.03.2017 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Nádherná knížka. Do knížky jsem se úplně začetla. Nechtěla jsem přestat. Chtěla bych se dostat do Narnie a úžívat si jí. Myslím si, že by si to zasloužilo pět hvězdiček, sice jsem někdy nevěděla kdo se jak jmenuje, ale jinak hezká kniha. Jak byla na konci bitva čekala jsem, že bude delší, ale to nevadí. Doporučuji Narnii všem.

28.02.2017 5 z 5

Výprava do Najády Výprava do Najády Iva Hlaváčková

Úžasná knížka, jak jsem ji četla, tak jsem se do toho úplně začetla, že jsem to chtěla dočíst až dokonce a taky jsem se chtěla dovědět, jak to dopadne. Líbí se mi, že je napínavá dobře vymyšlená. Nic proti prvním dílu, ale 2. díl se mi více líbil. Přečtěte si vy, kteří mají rádi knížky a dobrodružství. Užijte si knížku!

19.02.2017 5 z 5

Kapička, dešťová víla Kapička, dešťová víla Daisy Meadows

Hezká knížka, ale na poslední díl u víl počasí jsem čekala, že to bude lepší, ale jinak to bylo pěkné.

12.02.2017 4 z 5

Nerozluční přátelé Nerozluční přátelé Julia Boehme

Hezká knížka. Líbí se mi pony, kterého měla Týna i příběh byl dobrodružný a krásný zaslouží si to pět hvězdiček.

11.02.2017 5 z 5