Evaevelína Evaevelína komentáře u knih

Exkluzívne Exkluzívne Sandra Brown

plně souhlasím s hodnocením /vším/ pode mnou.Ale ten konec jsem tak trochu nepochopila..asi v tom první dáma měla vražedné prsty...??

12.12.2013 4 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

příběh je přeplácaný a také jsem se ztrácela v ději.Nic moc.

08.12.2013 3 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

si nemůžu pomoct, nemohla jsem se začíst.

02.12.2013

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

mě se stát co hrdince tak jsem klient bohnic..naštěstí se kniha vyvážila románem.

02.12.2013 5 z 5

Očarovaná země Očarovaná země Jude Deveraux (p)

kniha je dějově na tři části..SVATBA,ODLUKA,SHLEDÁNÍ první část byla dobrá,druhá táhla a třetí tak trochu trapná..ale číst se to dá

20.11.2013 3 z 5

Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Linda S. Howington

začátek se rozjížděl a pak nastala brzda...Povídka vypráví o třináctileté dceři Mackenzie, která se trapně snaží dávat svého otce se sousedkou dohromady.Na harlequinku je to bída.Příběh od L.Howard je suprový.

11.11.2013 3 z 5

Rodinné štěstí / Mary se nebojí Rodinné štěstí / Mary se nebojí Linda S. Howington

harlequinky nečtu,ale po ročním schánění této knížky jsem se musela dát do čtení..neb autorka je L.Howard..Co o knížce napsa?Knížka je pěkná odpočinková a romantická.První část se týká Wolfa a Mary a ve druhé části se dozvíte jak syn Wolfa Joe vyspěl a dokázal jít za svým snem.Jo jo, moc pěkné.

05.11.2013 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Ann Maxwell

kniha se četla dobře,ale já jsem se do ní úplně zamotala a nevěděla jsem kdo je kdo, a kam a ke komu patří.Ale neřešila jsem to.Do románu bych to taky nazařadila,je tam toho jen špetka.

03.11.2013 4 z 5

Růže z Kentucky Růže z Kentucky Jude Deveraux (p)

pro mě jednoznačně ODPAD,vinu nedávám autorce,ale překladu.

27.10.2013 odpad!

Láska v přestrojení Láska v přestrojení Jennifer Blake (p)

začátek byl zajímavý,pak to šlo úplně jinam a konec byl rychlí, jen proto aby bylo kam knihu zařadit...Rozhodně to román není souhlasím s ,,pomněnkouPrvní,,

20.10.2013 1 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

pěkná kniha,ale taky mám výhrady k postavám FBI..vraha jsem neuhodla a o to, to bylo pro mě napínavější

15.10.2013 4 z 5

Zmatek v srdci Zmatek v srdci Ann Maxwell

Kniha je napínavá od začátku do konce,jen romance je tam maličko..knihu bych zařadila do detektivních románů a k sérii St.Kilda

10.10.2013 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

V knize mě neustále rušilo že nešla do předu,ale byli tam i vzpomínky jak to bylo s Dodgem a Carolinoum před třiceti lety. Myslím že kdyby byla napsaná do dvou částí,měla by hodně velký úspěch.No počkám si na další názor..třeba fakt, jen mě nesedla.

05.10.2013 3 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

pěkně humorná kniha s pohádkovým koncem.....moc doporučuji

25.09.2013 5 z 5

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

knihu jsem měla problém sehnat,ale nakonec ji vlastním.Je moc pěkně přeložená a napínavá od začátku do konce.Hvězdu strhávám za epilog,tam mě to připadalo moc přehnané.

22.09.2013 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

mám vydání r.2002 a to se četlo pěkně

12.09.2013

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

na rovinu, pro mě nic moc..zase divnej pár...."miluje mě,nemiluje mě,ale já ho miluji a on mě asi taky miluje,,

10.09.2013 2 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

poslední dobou bývám ke knihám kritická, ale tentokrát nebudu.....kniha je úžasná,napínavá od začátku do konce.Souhlasím s "deedulkou,, padoucha jen tak neuhodnete...Ještě musím dodat že Liz by si zasloužila také svůj román,byla mi sympatická a zachovala se opravdu jako dáma s velkým D..já v její kůži bych vřískala...sami posudte

02.09.2013 5 z 5

Jenom on Jenom on Elizabeth Lowell (p)

360 stran+ malé písmo = blábol za blábolem...mě kniha vůbec nezaujala.

26.08.2013 2 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

nenáročné,oddechové a hlavně moc pěkné romantické čtení.

18.08.2013 4 z 5