Eva88 Eva88 komentáře u knih

Objevujeme svět! Louka Objevujeme svět! Louka Nathalie Choux

Všechny knihy této série jsou úžasné a hravé. Baví děti a dospělé ne méně. :-)

05.05.2018 5 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Při rychlém prolistování knihy jsem se zalekla formy dopisů, kterou je kniha napsána. Byla jsem ale mile překvapená. Příjemná oddechovka.

04.04.2018 3 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Já jsem spokojená. Třináctý případ je trochu jiný, než předchozí Rhymovky. Nevím, jestli to dělá nové prostředí, milý "pachatel" nebo je to prostě o tom, že i Lincoln samotný se vyvíjí a měkne. :-) Každopádně za mě spokojenost.

16.01.2018 4 z 5

Bylo nebylo doopravdy Bylo nebylo doopravdy Veronika Hájek Hurdová

Mně se moderní zpracování pohádek líbilo. :-) Jistěže to není nic pro nejmenší dítka. Spíše bych to brala jako vtipné příběhy pro dospělé a příjemné osvěžení mezi pohádkami pro větší ratolesti. Moc se mi líbí možnost diskuze po každém příběhu.

07.01.2018 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Je pravda, že předchozí úsilí navázat na originál Milénia se mi líbilo více, ale i tak velmi povedený a čtivý příběh. Spousta nových zajímavých postav a příběhů. Ale nějak mně chybělo jakési řádné "dotáhnutí" jednotlivých linií.

29.11.2017 4 z 5

Těhotenství - Spirituální průvodce Těhotenství - Spirituální průvodce Kathryn M. Landherr

Po přečtení všech možných věcných knih s praktickými radami byla tato kniha příjemnou změnou. Moc hezky popsán význam duchovního pojetí těhotenství.

15.07.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prostě Hartlovka. :-) Čtivé, oddechové, svižné.

13.06.2017 4 z 5

Pohádky pro malé Buddhy Pohádky pro malé Buddhy Nagaraja Dharmachari

Nádherné pohádkové příběhy. Každá pohádka je zakončena moudrým poučením, které z daného příběhu vyplývá a navíc jsou pohádky doprovázeny pěknými ilustracemi. Jsem nadšená. :-)

15.03.2017 5 z 5

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

Trhá mi to srdce, povídkám dávám jen tři hvězdičky. :-) Ale jen proto, že jsem přečetla většinu díla Jefferyho a neubráním se srovnání s romány a thrillery, které jsem vždy přečetla jedním dechem. I tak je to ale kniha velmi povedená, některé příběhy horší, ale počtení příjemné. Jak jinak, pořád je to přeci mistr Jeffery Deaver. :-)

20.08.2016 3 z 5

Malování budoucnosti Malování budoucnosti Louise L. Hay

Krásný příběh. Dojemný, poučný, čtivý.

04.03.2016 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

První polovinu knihy jsem těžce přelouskávala, druhá polovina mě pohltila, závěr úplně překvapil a donutil k zamyšlení. Takže ve výsledku pěkné počtení. :-)

30.01.2016 3 z 5

Jeskyně ve sněhu Jeskyně ve sněhu Vicky Mackenzie

Zajímavý příběh obdivuhodné ženy. Opravdu naučná kniha, které se člověk musí věnovat a vnímat pozorně děj. Autorka měla velké štěstí, že se mohla s tak pozoruhodnou ženou setkat a co víc - napsat o ní knihu.

25.01.2016 4 z 5