Malování budoucnosti

Malování budoucnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130187/malovani-budoucnosti-130187.jpg 5 27 7

Novela známé autorky Louise Hay, která se zabývá zejména pozitivním způsobem myšlení a sebeléčbou, a Lynn Lauber. Rozsahem nevelká kniha je vlastně výpovědí o síle pozitivních myšlenkových vzorců, o tom, že kladný a milující přístup k životu ovlivní vaši budoucnost, a o destruktivní povaze negativního myšlení. Autorka to vše ilustruje na příběhu mladé kouzelné dívky Lupe Saldanové, která pochází z Mexika, ale žije v San Francisku se svými prarodiči, a zahořklého slepého, kdysi slavného malíře Jonathana Langleyho, kterému Lupe pomáhá s domácností. Těžko byste hledali dvě tak rozdílné osobnosti, a přesto můžeme sledovat jejich pozvolné sbližování. A jak to všechno dopadne? Nechte se překvapit.... celý text

Literatura světová , Novely

Vydáno: , Pragma

Painting the Future , 2012

nika124
13.09.2021 5 z 5

krásný příběh, který pohladí po duši

kazecha
17.06.2018 4 z 5

Opravdu nádherný příběh. Je to napsáno takovým způsobem, že se to prostě nedá přestat číst.

zuzka1997
10.09.2016 5 z 5

Nádherná kniha s opravdu dojemným příběhem. Vyvolá ve vás mnoho pocitů a může změnit váš pohled na svět. Určitě se k ní ještě vrátím! :)

Hanina61
19.04.2016 5 z 5

Přenádherný příběh, místy radostný, místy smutný, s překvapivým koncem, při kterém se člověk neubrání dojetí, a především natolik "pozitivní", že si musíte říct: Ano, ono by to opravdu mohlo fungovat, jen tomu věřit, jen chtít... Tato útlá knížka je nejenže krásně napsaná, ale dala mi opravdu hodně... Asi začnu kolem sebe lepit malé žluté lístečky... :-)

Eva88
04.03.2016 5 z 5

Krásný příběh. Dojemný, poučný, čtivý.

Pechule
29.02.2016 5 z 5

Souhlasím s Dandy 1, také mi to připomíná Pollyannu. Touto pozitivní knihou jsem nadšená, stojí za přečtení.

Dandy1
21.07.2014 5 z 5

Pěkný příběh, který jsem přečetla jedním dechem. Trochu mi připomíná knihu Polyana.

Autoři knihy

Louise L. Hay