Erinien Erinien komentáře u knih

Utkaný svět Utkaný svět Clive Barker

Knížku mám rozečtenou, není to taková ta věc, která vás chytí a nepustí. Už bych jí chtěla dočíst ale jde to z těžka.

04.12.2016 2 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Dodnes si pamatuju, jak mě ta kniha dostala.

10.11.2016 5 z 5

Útěk Útěk Alice Munro

Paní Munro píše dobře, tak dobře, že čtete v podstatě o ničem a přesto vás to zajímá. Mou jedinou výtkou je, že vůbec nechápu co se v některých těch povídkách na začátku stalo. Možná je mi trochu cizí to prostředí, ve kterém se příběhy odehrávají, jako kdybych četla sci-fi o lidech na jiné planetě. Nevím, ale rozhodně je to dobře napsané a povídky ke konci knížky byly výborné a seděly mi v hlavě ještě pár dní.

09.11.2016 4 z 5

U jezera U jezera Leigh Michaels

Příjemná harlequinka, hlavni hrdinové této autorky bývají prostě sympatičtí, jejich příběh není úplně přitažený za vlasy a je prostě milý. To bude asi ten jezerní efekt.

20.08.2016 3 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Celkový koncept mi připomínal Lásku na zavolanou (která se mi moc líbila), a tak mě překvapilo na kolik není ten příběh jen o hlavní hrdince. Včera jsem se do toho tak zažrala, že jsem tu knihu prostě musela dočíst abych se ujistila, jak to dopadne. Ale druhé přečtení se asi nebude konat.

08.08.2016 3 z 5

Příslib měsíční noci Příslib měsíční noci Noelle Berry McCue

Mě se to líbilo:)

11.06.2016 4 z 5

Zámek Pemberley Zámek Pemberley Emma Tennant

Je mi hrozně líto, že musím tuhle knížku tak nízko ohodnotit, ale bohužel, už dlouho se mi nestalo, že bych knihu od půlky zběžně prolistovala a přečetla si až poslední dvě stránky.

13.05.2016 1 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Jejej, to byla zábavná jízda. Milá hrdinka, vtipné situace, zahradník k zamilování. Trchu přitažené za vlasy ale ještě na hranici mé únosnosti.

18.09.2015 4 z 5

Raněný jestřáb Raněný jestřáb Dixie Browning

Tuhle harlequinku jsem si zapamatovala. Dokonce natolik, že jsem si na ni po letech vzpomněla a vzpomněla jsem si i na název! A to už opravdu něco znamená.

05.09.2015 4 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Tahle kniha se mi ještě týden po přečtení usadila v hlavě a němohla jsem jí z ní dostat. Výborné.

05.09.2015 5 z 5

Na cestách s Jotarem Na cestách s Jotarem Stan Sakai

U některých serií kvalita klesá, mám pocit že Usagi je lepší a lepší.

11.05.2014 4 z 5

Dáma s kocourem Dáma s kocourem Bethany Campbell

Moje osudová Harlequinka, od puberty ji miluju. Bethany Compbell pro mě psala nejlepší harlequinky.

26.04.2014 4 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Potěšit dámu, mě potěšila, protože jsem přesně na takovou knihu měla chuť - odechovka o pravé lásce, vzniklé z neuvěřitelné náhody. Je to milý nesmysl a dokud jsem měla přečtenou jen nejdnu knihu od této autorky, z této serie, považovala jsem to za milé jemné "porno" pro ženy. Ale třeba Jenifer Probstová, píše o mnoho lépe.

26.04.2014 2 z 5

První planeta smrti První planeta smrti Harry Harrison

Podle tohohle by měli natočit film. Miluju tuhle knihu už od dětství.

26.04.2014 5 z 5