Eponka Eponka komentáře u knih

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Docela nudné čtení až na části kde byl Julian. Ten tomu dával trochu šťávu pokud nebude další pokračování tak je to celkově dost nudná série. Jenny prostě měla zůstat s ním.

06.12.2018 3 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Zajímavé pokračování občas mě to lehce nudilo. Doufám že v dalším díle to bude lepší a vůbec by mi nevadilo kdy by ten tokrat vyhrálo zlo ????

16.11.2018 3 z 5

Mia a já: Ohňový jednorožec Mia a já: Ohňový jednorožec Isabella Mohn

Rozhodně to není kniha pro děti tím :) jak je těžce napsaná :/ polovina slov rozhodně dítě nepochopí četla jsem jí se svojí 8 letou ségrou která miluje pohádky a hlavně jednorožce prostě odpad nic víc.

28.05.2018 odpad!

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Co k tomu dodat přečetla jsem jí snad stejně rychle jako první díl za 3dny :D. Už čtu další díl tak že velice doufám že kvalita nebude klesat a bude mě knížka furt překvapovat.

12.04.2018 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Lehká romantická knížka co zaplácne den ale mě rozhodně nepohltila spíš jsem se těšila až jí dočtu . Občas i nudná :/ čekala jsem více sexuálních scén podle názvu knížky :D chtěla jsem dát 2* ale pak jsem si říkala že mi občas i zvedla koutky tak 3*

12.04.2018 3 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Je škoda že celý díl byl hlavně o tom co se děje ve městě. Pořádné drama ohledně Ethana byl napsán asi na tři stránky což mě moc zklamalo :/ celkově to byl hrozný chaos ten konec. Jsem ráda že obživl ale čekala jsem něco víc. Docela mě zajímá co autorka napíše v dalším díle. A velice doufám že románek mezi Merit a Ethan bude popsán více podrobně docela mě mrzí že je to napsané na čtvrt stránky. No nechám se překvapit dalším dílem

19.01.2016 5 z 5

Muzeum prazvláštních věcí Muzeum prazvláštních věcí Alice Hoffman

Tato kniha byla psaná velice zajímavě ale příběh byl hrozně loudavý. Hodněkrát se tam opakovala to co už tam bylo jednou napsaný bylo hlavně o jejich minulosti. Když už jsme se konečně dočkali příběhu byl hrozně krátký a to mě velice mrzelo. Autorka to napsala moc hezky jen se mi to četlo docela nudně asi tohle není můj žánr.

22.08.2015 3 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Od této knihy jsem čekala mnohem víc děj byl nudný, zápletky byli vždy rychle vyřešený jediný co se mi líbilo na této knize bylo když Aaron konečně objevil svojí druhou andělskou polovinu a použil jí to bylo tak celé....jinak to bylo dost depresivní a některé části dost nechutné. S touto sérii to ale nevzdávám proto že na konci jsme se dočetla že Vilma je taky Nephilim tak že doufám a věřím že druhý díl mě nadchne více.

09.02.2015 2 z 5

Obloha nad Pernem Obloha nad Pernem Anne McCaffrey

Ten to díl Drakeni s Pernu byl prostě úžasný jako celá tato série. Bronzový jezdec F’lessan je prostě parádní jeho povaha jeho zájem o to rozvíjet se hrozně se mi líbí, že nám ukázali jak pokračují s novýma vynálezama co jim tam zanechal Aivas. Že vymýšlí jak se dál uplatní jako drakeni :-) prostě hrozně dobře se to čte a je to úžasně napínavé zas mě autorka Anne McCaffrey nezklamala všem doporučuji.

24.11.2014 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Moc pěkné ale hrozně moc krátké a useklé potká kluka hned ho miluje on jí jdou spolu na školu atd... prostě moc rychlé a krátké rodičům to nevadí no divný škoda že to více nerozepsali třeba to jestli se pořádně dozvěděl jak vypadá atd. :-/

15.11.2014 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tahle knížka a série je prostě boží nic víc asi ani říkat o tom nemusím Zsadist a Bella prostě dokonalí hlavně ten konec :-) u toho jsem se vážně musela smát taková změna u něj kord když omdlel a brečel :-)

04.11.2014 5 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Super série konečně my přišlo jako nový nápad i když se to podobá trochu jako Hostitel s těmi dušemi....jelikož moje nejoblíbenější knížka je Hostitel moc jsme ráda že tato se jí trochu podobala....jinak hrozně se mi líbil zvrat bylo to napínavé a plné lásky Autorka je fantastická :-)

30.10.2014 5 z 5

Krutá láska Krutá láska Alice Moon

No čekala jsem od celé série mnohem víc....docela často tam byli dost nudné pasáže a vše byl takový stereotyp. Celá série mě nějak nenadchla ani nezaujala :-/

27.10.2014 2 z 5