emsomsakova emsomsakova komentáře u knih

Sto tajných dvířek Sto tajných dvířek Nathan David Wilson

Chvílemi jsem se ztrácela, ale knížku hodnotím kladně. :)

Jak se žení princové Jak se žení princové Miep Diekmann

Zajimavá.

Jednou a dost! Jednou a dost! Christian Oelemann

Knihu kterou přečtete jedním dechem.

27.11.2013 4 z 5

Nejsem žádná Popelka Nejsem žádná Popelka Irena Brandejsová

Opět knížka která mě dokázala zabavit na hodinku v autě při nějaké cestě. Knížka se velice dobře čte, a děj se mi taky líbí i mé mamince.

Jenom klídek! Jenom klídek! Frank M. Reifenberg

Knížka která mě zabavila na hodinku při cestě na Slovensko když mi bylo 15 let . Kniha se čte jedním dechem, ani nemám co vytknout. :)

27.11.2013 3 z 5

Asi 100x jsem ji začala číst ale nikdy jsem ji nedočetla do konce.

Jeden ze sta Jeden ze sta Jack Kerley

Kniha se trochu hůř četla ale kromě toho jí nemůžu nic vytknout. Líbila se mi ! :)

27.11.2013 5 z 5

T.M.A. T.M.A. Martin Němec

Knížku mám přečtenou ale ještě se chci podívat na film. Knížka nebyla špatná ale čekala jsem od toho něco víc.

27.11.2013 3 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Velice zajímavé čtení. Mohu jen doporučit, všechny knížky od ní čtu jedním dechem.

26.11.2013 3 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

26.11.2013 3 z 5

Dvacet deka lásky Dvacet deka lásky Simona Monyová (p)

Jeden příběh lepší než druhý, četla jsem četla a najednou konec, potřebovala bych dalších 20 příběhu :D. Doporučuji :)

26.11.2013

Smrtící svůdnost Smrtící svůdnost J. D. Robb (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Baječná! Určitě si chci od J.D.Robb koupit ještě nějakou.

26.11.2013 4 z 5

Sex po slovensky Sex po slovensky Dušan Taragel

Velmi zajimavé čtení s erotickým nádechem. Doporučuji přečíst :)

26.11.2013 5 z 5

Kočku hlaďte proti srsti Kočku hlaďte proti srsti Judit G. Szabó

Kniha mých pubertálních let. :) Dobrá, na bazaru prodávám kdyby měl někdo zájem si ji přečíst :)

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Mesiáše od Starlinga mohu jedině doporučit . Knihu jsem měla přečtenou za 4 dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

26.11.2013 5 z 5