EmokeII. EmokeII. komentáře u knih

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Pohová a zajímavá knížka z doby minulé, kterou moc neznám. Dostala jsem ji jako dárek. Podle popisu mě moc nezaujala, ale při čtení mě hodně příjemně překvapila.

14.06.2021 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četla jsem už před delší dobou. Kniha měla atraktivní námět, bavila mě. Zápletka se odhaluje pomalu a často dochází ke zvratům. Tím je to napínavé. Konec za mě ok, možná malinko překombinovaný vany, jak tu píší i další. Ale za přečtení jednoznačně stojí.

14.06.2021 4 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Dočetla jsem, ale moc mě to nezaujalo. Příběh hospodářské kriminality nebyl moc atraktivní, v postavách jsem se někdy ztrácela. Nebo spíš ve vztahu mezi nimi. Výsledný děj mi pak nedával v některých místech úplně smysl.

14.06.2021 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížka mě bavila i kvůli pohledu dvou sourozenců na stejné události. V jedné půlce si události sotva všimněte, je to jen úplně normální epizodka a druhé části se dozvíte více. Jinak je to taková oddychovka a děj je někdy trochu nereálný a přehnaný. Ale dobré.

14.06.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je výborná. Nechtěla se mi číst kniha o koncentračním táboře a druhé světové válce. Ale tohle je něco jiného. Příběh o rodině před i po válce. O holocaustu je tam vlastně jen pár stránek. I proto se ale člověku více zaryjí pod kůži. A pochopí jak hluboce Hanu tábor zničil. Je v ní i naděje, že Hana se nakonec snaží žít, ale podle představ ostatních to opravdu moc nejde.

14.06.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Knížka je čtivá, postavy zajímavé, moc mě to bavilo a přečetla jsem to jedním dechem. Příjemná oddechová, jdu do dalších dílů.

13.06.2021 5 z 5