emihorsen emihorsen komentáře u knih

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Romantika s pořádnou dávkou erotických scén. Děj je sice celkem předvídatelný a samozřejmě naprosto nerealistický, ale je to tak skvěle čtivé, že jsem se nemohla odtrhnout. Na odreagování ideální kniha.

26.09.2020 4 z 5

Jelikož jsem velký milovník zvířat, nemohla jsem knihy J. Herriota nechat bez povšimnutí. Musím říct, že to bylo opravdu zajímavé, být tenkrát veterinářem (a ještě k tomu především velkých hospodářských zvířat) nebyl žádný med. V knize je mnoho vtipných situací, stejně tak ale i těch smutných, jak už to v životě bývá.

25.09.2020 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se opravdu těšila, ale bohužel jsem spíš zklamaná. Ač má v názvu Gilmorova děvčata, Lauren se seriálu věnuje pouze na několika stránkách. Pár pasáží se mi líbilo, ale celkově mě kniha nebavila a nejspíš už se k ní nevrátím.

29.10.2017 2 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Pokud někdo tvrdí, že Agatha Christie nebyla nejgeniálnější spisovatelka detektivek všech dob, po přečtení této knihy už si to zaručeně myslet nebude ;-).

17.03.2012 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Twilight ságu nemusím, ale Hostitel byl o kapku lepší. Oceňuji hlavně ten nápad.

21.07.2011 3 z 5