Eliska.B Eliska.B komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

J.K. Rowling je nejlepší autorka. Její svět plný čarodějů, je úžasný. Při četní jsem si přála, abych byla v Bradavicích, učila se kouzlit a bydlela na koleji s Harrym, Hermionou a Ronem. Doporučuji všem

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Skvělá série :) Krásně se to četlo a dojmulo mě to. Děj trochu předvídatelný, ale jinak skvělé :)

18.07.2022 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Kniha s krásnou obálkou. Je pěkně napsaná, hned mě pohltila a já musela číst dál a dál. Tajemství, šifry, napětí. Do konce jsem nevěděla, jak to skončí. Super kniha

Strážci Země Strážci Země Tomáš Crlík

Po Harrym Potterovi je to moje nejoblíbenější kniha. Bylo to prostě nej. Přečetla jsem dvakrát :)

09.10.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět super! Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Čtení jsem si užila, hodně akční a strašidelný...

07.10.2020 5 z 5

Galgad - příběh strážce Země Galgad - příběh strážce Země Ergall (p)

(SPOILER) Po přečtení Strážců Země jsem si musela pořídit i Galgada. Chtěla jsem znovu vstoupit do toho kouzelného světa přírody. Ta bitva na konci byla super. Parádní dobrodružství.

Volání přízraku Volání přízraku Kevin Sands

Další super kniha z téhle série. Nemohla jsem se odtrhnout! Už se těším na pátý díl.

07.10.2020 5 z 5

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Sofie jde na školu v nadpřirozeném světě. Je to skvělé dobrodružství. Doporučuji všem fanouškům Harryho Pottera.