dohnálci dohnálci komentáře u knih

Dvojtváří Dvojtváří Pavel Bušta

Poezie není můj šálek, ale nelituji jediného přečteného písmene z této knihy.

03.02.2016 5 z 5

Sigmundovy můry Sigmundovy můry Pavel Bušta

Velmi čtivé a vyzrálé

16.11.2015 4 z 5

Svět zvířat Svět zvířat Josef Brukner

Zajímavé a krátké pohádky perfektní na čtení před spaním. Jako dítě jsem nedokázala ocenit, jako rodič jsem nadšená.

04.10.2015 5 z 5

Expres Praha–Radotín Expres Praha–Radotín Pavel Bušta

Při čtení se dostavila jakási nostalgie, jak je krásné být mladý. Je znát, že je to prvotina mladičkého spisovatele. Jsem zvědavá zda jeho brzké dílo bude již vyzrálejší.

27.08.2015 3 z 5

Nefalšovaná kočka Nefalšovaná kočka Terry Pratchett

Tak tato kniha mne přesvědčila, že v příštím životě (pokud nějaký je) chci být rozhodně Opravdová kočka :-)

27.05.2015 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Suprove cteni jednim dechem. Sice se mi prvni dil libil vic, ale tenhle je taky skvely. Vrele doporucuji vsem.

26.05.2015 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Velmi pěkné a poutavé čtení. Zfilmovanou verzi jsem neviděl a asi si ji ani nepustím. Ne proto, že se mi to nelíbilo, ba naopak. Právě, že kniha se mi líbila dost. Jsem zvědav na Dívku, která kopla do vosího hnízda. Určitě to bude podobný zážitek, možná i lepší...

30.03.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvele cteni. Tesim se na pokracovani.

24.02.2015 5 z 5

Země žen Země žen Vladimír Páral

Tato kniha mne naprosto strhla. Je toho tolik co nám (mužům i ženám) má říct, že to ani nelze popsat strohým komentářem.

12.02.2015 5 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Knihu doporučuji všem milovníkům tohoto žánru. Určitě si přečtu další od tohoto autora.

06.02.2015 4 z 5

Líný rodič Líný rodič Tom Hodgkinson

Vzhledem k dvěma malým potomkům, mohu říci, že každý by měl vychovávat děti dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a ne podle rad jiných, neb je nejvíce milujete vy a ne nějaký spisovatel. Knihu jsem ani nedočetla, neboť hlavní myšlenka je jasná a přišla mi zdlouhavě rozebíraná. Pokud bych ji méla doporučit, tak jedině bezdětným.

06.01.2015 2 z 5

Iba ty možeš zachrániť ľudstvo Iba ty možeš zachrániť ľudstvo Terry Pratchett

Vzhledem k tomu, že mám od Pratchetta přečteno snad vše co zatím vyšlo, zatoužila jsme i po sérii Johnny. Je to něco zcela jiného než Zeměplocha, ale námět byl opravdu zajímavý a kdo ví zda se to opravdu nestane či již nestalo? Navíc pro mne bylo trochu třešničkou na dortu číst ji ve Slovenštině, která ji dodala určitě taky část svého kouzla.

09.12.2014 5 z 5