ditul ditul komentáře u knih

Cesta lásky - Bhaktijóga Cesta lásky - Bhaktijóga Eduard Tomáš

Knížečka hlubokého moudra..

10.11.2023 5 z 5

Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá Tomáš Kašpar

Hodně informací jsem se dozvěděla v době coviďůry od Davida Formánka.. V knize se mi líbí Velký příběh, který jsem četla poprvé a krásně mi pomohl zacvaknout některé informace do sebe. Děkuji Tomášovi za skvělé shrnutí informací velice čtivou formou.

05.11.2023 5 z 5

Příběh Marie, prostitutky z Magdaly Příběh Marie, prostitutky z Magdaly Tomáš Kašpar

Nádherný příběh Marie. *Nedávno jsem četla příběh Ježíše od Hany Blochový, která šla po stopách Ježíše a podle její knihy, "zda jsem to pochopila správně", zde zmiňovaná Marie není Marie Magdalena, ale Marie z Betanie.. (...jak to naznačuje i pomazání Ježíše jeho sestrou-manželkou Marií z Betánie v předvečer jeho rituálního vjezdu do Jeruzaléma. Dům v Betánii je v Bibli označován za dům Šimona Malomocného a Salomé, kde s nimi dále žili Marie, Marta a Lazar, a není možné přehlédnout blízký vztah Ježíše k této rodině, kde se vždy při svých cestách do Jeruzaléma zastavoval. Znovu zde podotýkám, že Marie z Betánie není totožná s Marií Magdalénou, jak se dnes často předpokládá, neboť víme, že ještě ve středověku byly obě ženy označovány jako dvě různé osoby.)

05.11.2023 5 z 5

Hrajeme si se zvířátky Hrajeme si se zvířátky Ján Vrabec

Knížečka s pěknými obrázky.

29.10.2023 5 z 5

Zahraj si písničku Zahraj si písničku Zuzana Nemčíková

Tuto knížku si děti rády prohlíží. (Piánko, které dosloužilo jsem odstranila a knížku seřízla, aby s ní mohly lépe manipulovat.)

Jak Krtek ke kalhotkám přišel Jak Krtek ke kalhotkám přišel Eduard Petiška

Tato knížka patřila k mým nejoblíbenějším a moje děti si ji také rády prohlížejí.

Piky Piky Ententýky Piky Piky Ententýky Josef Lada

Pěkná veršovaná knížka.

Čert a švec Čert a švec Milena Marková

Tuto knížku jsem si ráda prohlížela u babičky a měly ji rády i všechny moje děti.

Tvůj velký svět Tvůj velký svět Oldřich Syrovátka

Pěkná veršovaná knížka, vzpomínka na moje dětství.

Běží liška k Táboru Běží liška k Táboru Ferdinand Krch

Oblíbená veršovaná knížka, kterou jsem si ráda pročítala jako školačka.

Mám deset koníčků Mám deset koníčků Viera Švenková

Pěkná veršovaná knížečka, kterou se mnou četla moje babička.

Broučci na pouti Broučci na pouti Hana Vrbová-Piskáčková

Pěkná veršovaná knížka. Jako malá jsem si ji ráda prohlížela a některé broučky se snažila kreslit na papír, nejčastěji tlustou Terezu.

Kam se schoval nůž Kam se schoval nůž Eduard Petiška

Tuhle knížku jsem jako malá měla ráda, krásná vzpomínka na moji babičku, která ji se mnou četla. A teď ji pročítám já svým dětem.

O jabloňce O jabloňce Eduard Petiška

Tuhle knížku jsem jako malá měla ráda, krásná vzpomínka na moji babičku, která ji se mnou četla. A teď ji čtu já svým dětem. ;)

Jak dědek a babka měnili Jak dědek a babka měnili Ljuba Štíplová

Pěkná veršovaná knížka.

Medvídci Medvídci neznámý - neuveden

Tato knížečka patří k naším oblíbeným.

O medvědu ženichovi O medvědu ženichovi Mária Haštová

Tuhle knížku jsem jako malá měla hodně ráda, hlavně ty čarodějnice.

Domácí zvířátka Domácí zvířátka neznámý - neuveden

Jak mluví zvířátka? Jak mluví zvířátka? Jiří Žáček

28.10.2023 5 z 5

Projdi, krok co krok, s Kačkou celý rok! Projdi, krok co krok, s Kačkou celý rok! Dick McCue