Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá

Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506602/bmid_pohled-do-zakulisi-8SD-506602.jpg 4 7 3

Při pohledu na současný svět se lidé diví nebo jsou zmatení. Co se to děje? Kde jsme se to ocitli? Mezi lidmi se šíři nejistota, zmatek a strach. Mizí tradiční hodnoty, podle kterých jsme po generace žili. Vytrácí se láska. A lidé mají mnoho otázek. Co nás ohrožuje víc - další pandemie, nebo přírodní katastrofy? Otepluje se planeta? Jak to, že světové elity předpověděli pandemie? Proč se nám vnucuje zvrhlá morálka? Jaký smysl má zavést jednotnou digitální měnu? Jak to, že politici schvalují zákony jdoucí proti vlastním lidem? Koho poslouchají? Proč Evropa přijímá tolik utečenců? Bude válka i u nás? A co terorismus? Jak přežít potravinovou krizi? A co s nedostatkem energii? Co je v pozadí prosazování klimatických opatření? Co bude dál? Kam až to povede?... celý text

Allla9
08.02.2024 5 z 5

Kniha je propracovaná do detailů, vychází ze statistik a dohledatelných údajů. Neukazuje pěkný pohled na přítomnost, ale ani na budoucnost. Stojí za to si ji přečíst.

ditul
05.11.2023 5 z 5

Hodně informací jsem se dozvěděla v době coviďůry od Davida Formánka.. V knize se mi líbí Velký příběh, který jsem četla poprvé a krásně mi pomohl zacvaknout některé informace do sebe. Děkuji Tomášovi za skvělé shrnutí informací velice čtivou formou.

sony09
02.12.2022 4 z 5

Kniha, která určitě spoustě lidem rozšíří obzory. Doporučuji přečíst.