Digiivca Digiivca komentáře u knih

Setkání Setkání Margaret Peterson Haddix

Tuto knihu jsem si pořídila vlastně proto, že byla levná a patří do YA. Ale nezklamala mě.

Je čtivá a děj velmi zajímavý. Jen se mi zdá, že akce začíná až v půlce knihy. Začátek bych určitě zkrátila. A konec skončil tak, že potřebuji další díl.

21.05.2022 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tato kniha mi chyběla přečíst do celé sbírky. Mno co na to říct. Prostě Penelope.

Já ji teda zařazuji mezi ne až tak moc dobré, ale špatná nebyla. Zdála se mi o dost méně komická než ty předchozí, ale čtivá je stejně a těch sexuálních narážek a představ je taky dostatek.

19.05.2022 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Jedním slovem wau. Bála jsem se, ale já se bojím všeho. Ze všech tech domu, toto patří do tech dobrých.

09.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Další kniha do sbírky. Musím říci, že jsem dlouho nepřečetla 300 stránek za jeden den. Dočetla jsem kapitolu a hned jsem dychtila cist další. Tak tohle se mi fakt líbilo a jelikož to je první kniha série, jsem zvědavá co se bude dít dál?

04.05.2022 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

K této knize jsem se dostala díky společnému čtení, ale lákala mě už dlouho, jelikož jsem slýchávala fajn recenze. Ale je to průměrná kniha. Nebyla jsem z ní nadšená ani zklamaná. Velmi se mi líbí, že je ve formě puzzle a za tu konkrétní myšlenku děje. Hezky se čte a když jsem dočetla kapitolu s hl. postavou, chtěla jsem číst dál. Některé kapitoly se mi líbili více.

03.05.2022 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Jelikož jsou tyto knihy obsahově stejné, není moc k této knize co dodat. Jen nebýt Williama skoro by to byla nuda. Ale zase na druhou stranu, sarkazmus a upřímnost Lillit byla boží. Ale Její třešničky u mě zatím vítězí.

22.04.2022

Nemám ústa & musím křičet Nemám ústa & musím křičet Harlan Ellison

Musím říct , že nic horšího jsem nečetla. První povídka se mi líbila. Říkala jsem si super. Pak přišlo autorovo kecání a moje nadašení padlo až tak, že jsem ji odložila. Po dvou letech jsem se k ní vrátila. Přelouskala a odložila. Ještě ušly 2 povídky, zbytek si nepamatuju.

30.03.2022 1 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tato knížka, na to jak jsem se na ní těšila, mě trochu zklamala. Před touto knihou jsem četla Její třešničky a ta se mě líbila vice. Čte se rychle, ale tu první kapitolu jsem musela přelouskat.

20.03.2022 4 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

knihu jsem dostala jako tip. Je to moje druhá kniha přečtená od českého autora. Ani jsem nevěřila jak dobře se čte. Ale na mě je to moc zdlouhavé. Já bych jí třeba o 100 stran zkrátila. Jinak děj se mi moc líbil a super myšlenka. Zvrat na konci knížky jsem vůbec netušila. Také se mi líbí, že hned od začátku se něco děje.

18.03.2022 4 z 5