denydean denydean komentáře u knih

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Jak první tak i druhý díl se četl dobře, možná dokonce i líp. Ani nevadí, že u nás nebudou další díly, druhý díl by se dal považovat zároveň za poslední díl.

Byly u nás stopnuté lepší série, které bych uvítala dokončené.!

04.08.2017 4 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Kniha se četla dobře, zajímavé bylo i nemocniční prostředí, kde se děj odehrává. Určitě si přečtu i další díl.

31.07.2017 4 z 5

Kodex Apokalypsy Kodex Apokalypsy Luis Royo

Po dlouhé době jsem měla v rukou knihu, ve které vystupují andělé a démoni, v postapokalyptickém světě a nic moc jsem od toho neočekávala .... a nakonec jsem byla mile překvapena. Kniha je navíc obohacena krásnými kresbami od fantastického malíře Luise Royo a stejně tak vytvořen krásný přehled postav na konci knihy.... jestli u vyjde i trilogie Malefic Time určite ji dám šanci.

29.07.2017 5 z 5

Tomb Raider: Archivy S.1 Tomb Raider: Archivy S.1 Dan Jurgens

Skvělé čtení na jeden večer, akční oddechovka v podání Lary Croft .
Těším se na další díl.

02.07.2017 5 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

Další super dobrodružství Doctora who. Kniha utíkala tak rychle a živě, jako bych se dívala na další epizodu ze seriálu.

27.06.2017 5 z 5

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Opět trochu předvídatelné, ale krásné. Tahle série není úplně dokonalá, ale má své kouzlo. Těším se na další díl.

18.06.2017 5 z 5

Dotek vetřelce Dotek vetřelce Gini Koch

Originální a vtipná. Kitty jsem si zamilovala od první kapitoly. Těším se na druhý díl.

15.06.2017 5 z 5

Noční cirkus Noční cirkus Erin Morgenstern

Originální a naprosto úžasný zážitek. Kouzelný svět , který ráda uvítám ve své knihovně a budu se k němu ráda vracet.

02.06.2017 5 z 5

Hra věží Hra věží Daniel O´Malley

Kniha se mi moc líbila , originální a naprosto úžasný zážitek. V rámci možností se dá říct , že je i jaksi ukončená. Takže, pokud se u nás nechystá další díl nevadí , ale pokud časem vyjde, tak si ho ráda přečtu.

26.05.2017 5 z 5

Královská krev Královská krev Una McCormack

Mám ráda Doctora, jak seriál tak knihy, ale tohle byla nuda.

20.05.2017 3 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

BOŽE MŮJ !!! Tak tuhle knižní sérii miluju, už je to čtvrtý díl a stále je tak dokonalá, vtipná, svěží a sexy !! Modlim se aby u nás vyšla celá série.

20.05.2017 5 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Další super kombinace Edwarda a Anity. Takový díl jako je tenhle mi chyběl. Doufám, že v tomto duchu budou pokračovat i ostatní díly .

20.05.2017 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Tak tahle knížka mě naprosto uchvátila a příjemně překvapila, nemůžu se dočkat dalších dílů !!!

11.07.2016 5 z 5

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Tak tenhle díl mě sklamal. Mám ráda Anitu , ale tohle..??!! Co to sakra bylo !! Mám pocit, že kdyby se ubrala nějaká ta kapitola nic by se nestalo. Snad tato série bude lepší, byla by jí škoda.

11.07.2016 3 z 5