Dela111 Dela111 komentáře u knih

Nejvyšší utajení Nejvyšší utajení Paul Harper (p)

Kniha měla slušný potenciál, téma zajímavé a mohl z ní být skvělý thriller, ale bohužel z toho byl slabší špionážní román a na to nás anotace neupozornila, takže čtenář dostane něco jiného, než co čeká.

02.07.2018 3 z 5

Modrá je barva vraždy Modrá je barva vraždy Joanne Harris

Nepíšu to ráda, ale toto je slátanina. Knihu jsem začínala číst 2x. Na druhý pokus jsem ji i dočetla, ale jen proto, abych věděla, jestli prostředek a konec knihy budou stejně hloupé... Nejen že mi nesedl styl vyprávění (deníček na netu!), ale často jsem nevěděla, co je realita, co představy, jestli se to děje teď nebo je to minulost nebo jestli se to má teprve stát... Tato četba byla ztráta času.

02.07.2018 1 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Tak tohle je opravdová lahůdka pro milovníky historických románů. Jsou zde zachována historická fakta a zároveň je to psáno velmi čtivě. Poutavou formou se dozvíme (nebo si zopakujeme) mnoho z našich dějin. Pan Vondruška napsal naprosto úžasnou a jedinečnou epopej. Všechny 4 díly jsou to nejlepší, co jsem kdy z historických románů četla a doporučuji!

01.07.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Většinou nemám ráda, když od začátku vím, co se stalo, ale tady to vůbec nevadilo. Kniha je napínavá, má spád, naprosto udrží vaši pozornost a stále vás nutí číst dál a dál až do konce. Doporučuji.

01.07.2018 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

I když nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha psaná, musím říct, že je velice čtivá. Vtáhne vás do děje a nepustí. Konec byl překvapivý a dával smysl. Doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy a sci-fi.

01.07.2018 4 z 5