Darsa Darsa komentáře u knih

Včeličky - Království pod lipou Včeličky - Království pod lipou Jiřina Parmová

S touto knihou jsem strávila nejedno léto a vždy jsem se k ní ráda vracela. Jednou bych ji ráda četla svým dětem.

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Další z báječných knih Jane Austenové. Na rozdíl od Mansfieldského panství či Rozumu a citú má spád a konec vezme za srdce.

Emma Emma Jane Austen

Emmu jsem četla již třikrát a tento fakt, myslím, mluví za vše. Pro mě nejlepší kniha Jane Austenové.

Sanditon Sanditon Jane Austen

Ne přiliš známé dílo, ale jako milovnici knih Jane Austenové mě její vydání potěšilo. :-) Rozjezd knihy je sice trochu pomalejší, ale s každou další stránou je to lepší a lepší....

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Četla jsem několik knih tohoto autora, ale pokud bych jednu z nich měla označit za nejlepší byla by to právě Láska za časů cholery...určitě stojí za přečtení

Měsíc nad řekou Měsíc nad řekou Fráňa Šrámek

Tuto divadelní hru jsem přečetla během jednoho odpoledne...což myslím hovoří za vše. :-)Doporučuji jak knížku, tak film, který také stojí za shlédnutí.

30.11.-0001 5 z 5

Valčík na rozloučenou Valčík na rozloučenou Milan Kundera

Tento román Milana Kundery jsem přečetla jako první a i po přečtení Žertu, Nesnesitelné lehkosti bytí a Směšných lásek pro mě zůstává číslem jedna. SKVĚLÁ kniha vynikajícího autora.

30.11.-0001 5 z 5