Včeličky - Království pod lipou

Včeličky - Království pod lipou

Nádherná kniha pro děti. Vypráví o včeličkách, které žily nedaleko krásné lípy,o jejich starostech i radostech. Děti se seznámí s včeličkami Zorničkou, Bručalkou, Padavkou, Zvídalkou a dalšími. Jak už jejich jména napovídají, setkávájí se děti i s různými charaktery.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26601/kralovstvi-pod-lipou.jpg 4.49
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Dialog

jockjock
17.09.2017

Ach ta nostalgie...

Nelly
10.01.2017

Krásná dětská knížka, pro mne již dávná vzpomínka na dětství a bábinku, která mi ji četla...

macek21
06.09.2016

Krásná knížka mého dětství. Hrozně dlouhou dobu jsem ji hledala. Teď jsem ji náhodou objevila v knihovně, když jsem vybírala s dcerkou knížky, hned jsme ji půjčili a už se těším, až ji budeme číst.

akjam
18.07.2015

Kniha mého dětství. Moc ráda bych ji koupila pro sebe a pro vnoučata. Snad se ještě objeví na prodejních pultech či na internetu. Je škoda, když takovou laskavou i výchovnou knihu nelze sehnat.
Přeji všem, co po ni touží, aby se zase objevila. S láskou a úsměvem akjam@email.cz

zornicka
18.06.2014

Nádherná kniha, ráda bych si ji koupila.

tyzik.cejka
06.10.2013

docela hezká kniha jako hodně malý jsem jí měl rád

Honza
28.12.2010

Je to skvělá kniha, ráda bych ji koupila. Prosím kdo chce tuto knihu prodat ať mne kontaktuje na adrese: JEhrenbergerova@seznam.cz

Darsa
22.11.2010

S touto knihou jsem strávila nejedno léto a vždy jsem se k ní ráda vracela. Jednou bych ji ráda četla svým dětem.