Včeličky - Království pod lipou

Včeličky - Království pod lipou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26601/kralovstvi-pod-lipou.jpg 4 14 11

Nádherná kniha pro děti. Vypráví o včeličkách, které žily nedaleko krásné lípy,o jejich starostech i radostech. Děti se seznámí s včeličkami Zorničkou, Bručalkou, Padavkou, Zvídalkou a dalšími. Jak už jejich jména napovídají, setkávájí se děti i s různými charaktery.

Maki229
Maki229
25.09.2023 5 z 5

Byla jsem k zbláznění nadšená, když jsem tuto knížku z ranného dětství objevila. Neváhala a přes antikvariát objednala. Zvědavost, jak se mi po téměř 50 letech bude jevit, byla. A přišla spokojenost největší, líbila se mi stejně hodně jako ve 3-5 letech. Napadlo mě, že moje radost léčit bylinkami co se dá, možná prvotně pramení odtud. Naopak ranní a večerní modlitbičky včeliček jsem si vůbec nepamatovala a ani dnes mě nevyrušovaly a míním, že tam i zapadly.

Markyspu
Markyspu
13.07.2022 1 z 5

Příběh nebyl špatný ale co mě teda rušilo, tak číst modlitby, na můj vkus až moc často.

Makyna77
Makyna77
06.02.2020

Meli jsme doma v salatovem vydani, rada bych koupila a cetla se synem.

jockjock
jockjock
17.09.2017 5 z 5

Ach ta nostalgie...

Nelly
Nelly
10.01.2017 4 z 5

Krásná dětská knížka, pro mne již dávná vzpomínka na dětství a bábinku, která mi ji četla...

macek21
macek21
06.09.2016 5 z 5

Krásná knížka mého dětství. Hrozně dlouhou dobu jsem ji hledala. Teď jsem ji náhodou objevila v knihovně, když jsem vybírala s dcerkou knížky, hned jsme ji půjčili a už se těším, až ji budeme číst.

akjam
akjam
18.07.2015

Kniha mého dětství. Moc ráda bych ji koupila pro sebe a pro vnoučata. Snad se ještě objeví na prodejních pultech či na internetu. Je škoda, když takovou laskavou i výchovnou knihu nelze sehnat.
Přeji všem, co po ni touží, aby se zase objevila. S láskou a úsměvem akjam@email.cz

zornicka
zornicka
18.06.2014 1 z 5

Nádherná kniha, ráda bych si ji koupila.

tyzik.cejka
tyzik.cejka
06.10.2013

docela hezká kniha jako hodně malý jsem jí měl rád

Honza
Honza
28.12.2010

Je to skvělá kniha, ráda bych ji koupila. Prosím kdo chce tuto knihu prodat ať mne kontaktuje na adrese: JEhrenbergerova@seznam.cz

Darsa
Darsa
22.11.2010 5 z 5

S touto knihou jsem strávila nejedno léto a vždy jsem se k ní ráda vracela. Jednou bych ji ráda četla svým dětem.

Kniha Včeličky - Království pod lipou je v