dájavídek dájavídek komentáře u knih

Zachraňte Rafea! Zachraňte Rafea! James Patterson

Knížka byla velmi velmi vtipná. Hodně jsem se u ní pobavil. Velmi doporučuji :-).

16.08.2022 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Knížka byla vtipná a zábavná. Moc se mi líbila. Velmi doporučuji. ;-)

16.08.2022 4 z 5

Velkej frajer Nate hraje vabank Velkej frajer Nate hraje vabank Lincoln Peirce

Velice se mi líbila. Další vtipné vydání Natea. Bylo to docela dobrodružné a drsné. Velice doporučuji. :D

Můj brácha robot Můj brácha robot James Patterson

Tato kniha se mi velice líbila. Někdy byla vtipná a někdy velice velice napínavá. První dobrodružství Sammyho. Velice doporučuji. :D

21.06.2022 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Kniha byla velice vtipná, hlavně někde na konci. Bylo to tam hrozně napínavé a vtipné. Doporučuji. :D

21.06.2022 5 z 5

Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Lincoln Peirce

Ty minikomiksy se mi v tom hrozně líbily. Velice doporučuji. Vtipná kniha a vtipný název. :D

21.06.2022 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Kniha byla dobrá a v nějakých částech i vtipná. Líbila se mi hodně. Těším se až budu číst druhý díl malého Minecrafťáka. :D

21.06.2022 5 z 5

Samá voda Samá voda Jeff Kinney (p)

Dalši díl velice vtipného vydání poseroutky. Velice doporučuji. :D

21.06.2022 5 z 5

Na spadnutí Na spadnutí Jeff Kinney (p)

Řeknu k tomu jen šest slov. Vtipná a výborná kniha, velice doporučuji. :D

Agent v kapse - Tajná mise Agent v kapse - Tajná mise Jiří Chalupa

Kniha byla někdy vtipná a někdy velice naučná. Naučil jsem se moc nových věcí, které jsem nevěděl. Je to výborná knížka. Hodně doporučuji.

21.06.2022 5 z 5

Velkej frajer Nate je prostě třída Velkej frajer Nate je prostě třída Lincoln Peirce

Knížka byla vtipná, zabavná a výborná. Je to vtipné dobrodružství Natea. Knihu doporučuji.

21.06.2022 5 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Zase vtipné :D. Hlavně to sele :-D. Doporučuji!

25.05.2022 5 z 5

Velká šance Velká šance Jeffrey Patrick Kinney

Tento díl je výborný jako ty minulé díly. Další velice dobré dobrodružství Grega. Doporučuji tuto knížku :D.

25.05.2022 5 z 5

Dobrodružství v poušti Dobrodružství v poušti Bear Grylls (p)

Docela dobrá knížka ale nechce se mi ji číst znova.

24.05.2022 3 z 5

Čtyři a půl kamaráda a štěkající třída Čtyři a půl kamaráda a štěkající třída Joachim Friedrich

Dobrá knížka ale nechci ji číst znovu :(.

24.05.2022 3 z 5

Čtyři a půl kamaráda a bdělí trpaslíci Čtyři a půl kamaráda a bdělí trpaslíci Joachim Friedrich

Tato kniha byla průměrná ale přečetl jsem ji.

Pohádky pro všední den Pohádky pro všední den Eva Horáková

Tato kniha byla průměrná, ale docela dobrá a dočetl jsem ji.

02.05.2022 3 z 5

Bitva o dračí chrám Bitva o dračí chrám Cara J. Stevens

Megakomiks se mi moc líbil, bylo to napínavé a trošku vtipné.

02.05.2022 5 z 5

Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? Meike Haberstock

Příběh byl průměrný, ale i tak jsem knihu dočetl.

02.05.2022 3 z 5

Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Veronika Válková

Velmi dobrodružný příběh, velmi se mi líbilo přepadení ostrova.

02.05.2022 4 z 5