Velká šance

Velká šance https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482393/bmid_velka-sance-pEx-482393.jpg 4 92 20

Školní sportovní den dopadne pro Grega naprostou katastrofou. Jen díky své mamce se rozhodne dát pohybu ještě jednu šanci… a trochu nečekaně se dostane do basketbalového družstva. Toho nejhoršího. Když Greg a jeho noví spoluhráči zahajují sezónu, jejich šance na vítězství jsou naprosto mizivé. Ale ve sportu se může stát cokoli. Překoná Greg sám sebe, když se míč ocitne v jeho rukou? Nebo svou velkou šanci jen tak zahodí?... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Diary of a Wimpy Kid: Big Shot , 2021

Verunka289
06.07.2023 4 z 5

Mít teď 10 let, asi jsem totálně nadšená a u čtení hýkám smíchy! A víte co? Je mi 36 let a nadšená jsem stejně :D Není to knížka, která by mi něco přinesla nebo mě nějak obohatila, ale odreagovala jsem se hezky, možná si i zavzpomínala na moje studijní roky.
Greg je ale totální nemehlo! :D

Netopyr07
14.03.2023 4 z 5

Páni, doufám, sorryjako, že všechny děcka nejsou jako Greg a přece jen se o sport trochu zajímají !!! Nicméně je to skvěle podané chacha....

Kopretina
01.02.2023 5 z 5

Pobavila jsem se, sport také není moje silná stránka.

Knihomolka2009
27.12.2022 2 z 5

Knihy z této série si vždy ráda přečtu, protože je to nenáročné čtení u kterého se vždy pobavím. Sice to ničím neobohatí moje vědomosti ( ne že bych si stěžovala), ale je to zkrátka fajn. Zrovna tenhle díl mě ale moc nenadchl kvůli tomu, že sport není moje silná stránka.

haki34
26.12.2022 3 z 5

ježíšková....jak napsat celý jeden díl jen o basketu...je to svým způsobem děsivé, protože evidentně autor může tuhle sérii tahat donekonečna...bylo to takové..nemastné neslané. Možná víc než text pobaví obrázky...

Knihomolka506
14.08.2022 5 z 5

"víkendovka"
Další díl rodinných okamžiku a trapasů Grega Heffleyho je tady! Tématem je sport , výkon a fyzická kondice. Na školním sportovním dni to dopadlo katastrofálně, ale kvůli někomu, kdo ho má rád to zkusí s míčovým sportem. Basket se brzy stane jeho přítelem. Nebo ne ? :)
Myslíte, že tohle je konec deníků? Tadá... bude pokračování- letos na podzim vychází 17. díl v angličtině. U nás určitě taky vyjde. A autor příští rok chystá překvapení :)

jajsemenyk
04.07.2022 5 z 5

Skvělý díl s překvapivým závěrem.

dájavídek
25.05.2022 5 z 5

Tento díl je výborný jako ty minulé díly. Další velice dobré dobrodružství Grega. Doporučuji tuto knížku :D.

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Konečně další díl - JUPÍ!

Mistři
24.03.2022 5 z 5

Už se nemůžu dočkat na další knížku z série. Knížka byla super. Akorát škoda že autor nenapsal tu cestu zpátku autem. To by mně zajímalo jak by to bylo.

Pert
28.01.2022 5 z 5

Dobré, zvláště konec

nicolettkaa
26.01.2022

Nejsem cílová skupina. Nečetla jsem všechny díly.

U tohoto dílu jsem se už tolik nenasmála, už mi to přišlo takové natahované a o ničem. Uvidím, co na ni řekne synovec, kterému je především určena.

Edit: Synovec byl nadšený, takže u cílovky kniha určitě obstojí.

marek53
10.01.2022 4 z 5

Nový poseroutkové začínali být čím dál horší a horší ale tato knížka je dokázala zachránit.
Není to sice nic extra ale jestli budoucí poseroutkové budou mít takovou kvalitu tak si stěžovat nebudu.

Didi15
04.01.2022 5 z 5

Zase jsem se nasmála, ukradla jsem ji synovi než ji začne číst dříve :) Tohle nezklame :)

Akléda_
02.01.2022 3 z 5

Už moc nevím co k jednotlivým dílům psát, protože mi přijde, že je to pořád to samé. Tady mě dost bavila zápletka a to, že se celá kniha odehrává v pár měsících a ne v průběhu roku, přišlo mi, že to bylo celé svižnější. Já mám Poseroutku prostě ráda, už mi to nedá nic extra, ale z nostalgie a na odpočinek je to super. Některé díly jsou slabší, některé už se trochu vykrádají, ale tohle bylo zase fajn počtení.

Varjohukka
29.12.2021 5 z 5

Jako již tradičně na Vánoce jeden poseroutka. Stále baví.

wistar
28.12.2021 3 z 5

oproti minulým dvou dílum slabší, ale pořád příjemný poseroutka

Kikulka97
28.12.2021 4 z 5

Velice příjemná jednohubka na jedno odpoledne. Jeden z těch povedenějších dílů série.

Boku
26.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Další už šestnáctý poseroutka. Co k němu dodat. Obecně k tématu tohoto dílu ma blízko asi každý :-). Greg nehraje žádný sport a vlastně asi nikdy pořádný ani nehrál, a to se jeho mámě vůbec nelíbí. Tak se rozhodne jen na oko přihlásit do konkurzu do basketbalového týmu, no a shodou okolností se tam i dostane. Super knížka na oddech na jedno odpoledne. Rozhodně nevybočuje z řady výborných ostatních dílů. Nemůžu se dočkat dalších!

Lachtaan
27.11.2021 5 z 5

Já už vlastně ani nevím, co k těm Poseroutkům stále psát. Šestnáctá knížka v pořadí a pořád je to nesmírně pohodové čtení, na které jen tak nikdy nezanevřu. Teď už záleží jen na Kinneym, jak dlouho bude v téhle sérii pokračovat a jestli já ji budu tedy moci hltat i po třicítce.