dagmar3738 dagmar3738 komentáře u knih

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Ze začátku jsem to četla spíš proto, jestli porozumím těm francouzským větičkám, aniž budu hledat ve slovníku, ale od půlky už mi přišlo že to má i nějaký děj a četlo se mi to dobře.

15.09.2020 3 z 5

Upoutávky na knihu byly lepší než potom kniha sama. Občas jsem se přistihla, že mi uniká myšlenka, kapitola začne o jednom tématu, postupně se promění v něco jiného a obrovským obloukem se potom většinou vrátí, ale to už člověk většinou ani nezjistí, protože stačí zapomenout o čem ten začátek byl.

15.09.2020 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Četla jsem hned po Tatérovi a toto se mi líbilo mnohem více. Přemýšlela jsem čím to muže být, zda tím, že hlavní hrdinkou je žena, nebo že ten příběh je více fiktivní. Nevím, ale vyvolávalo to ve mě každopádně víc emocí.

19.04.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihu jsem dočetla, abych věděla jestli to dobře dopadne, ale jinak se mi to vlastně ani moc nelíbilo. Jako love story to bylo takové plytké a na vykreslení hrůz holocaustu vlastně taky. Asi to měl být spíš scénář, jak autorka na konci zmínila.

19.04.2020 2 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Moje srdeční kniha č. 1. Často se k ní vracím.

02.03.2020 5 z 5