cumpa cumpa komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Od knihy jsem se nemohla vůbec odtrhnout. Hodně silný příběh, který ve mě zanechal určitou stopu.

20.12.2017 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Skvělá nenáročná oddechovka :)

01.03.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Co k této knize říct. Je to první kniha, kterou jsem četla od tohoto autora a určitě si přečtu i další. Od knihy jsem se nemohla vůbec odtrhnout, hrozně jsem chtěla vědět, jak to dopadne, opravdu napínavé od samého začátku, jen tedy na mě místy někdy až dost masakr. Miluju knihy, kde dojde k nečekanému rozuzlení. Fakt skvělý. Někdy bychom se měli nad tím, co kde zveřejníme fakt zamyslet.

15.02.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Skvělá knížka, opět jsem se nemohla odtrhnout. Napínavé čtení, skvělá zápletka i rozuzlení. Knihy od Keplera mě ještě nikdy nezklamaly :)

15.02.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Po všech krimi, co jsem četla jsem potřebovala trochu oddechu, a to mi přesně tato kniha dala. Trochu romantiky, pozitiva, i jsem se někdy pobavila. I když tento druh knih nepatří zrovna mezi mé favority, jako oddechovka proč ne :)

15.02.2018 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila, myslela jsem si, že ji ani nedočtu, všechny postavy mi byly nějakým způsobem nesympatické, nakonec mě však kniha chytla a dočetla jsem ji. Celkem fajn příběh, kniha se velmi dobře čte, ale nevím jak to popsat, prostě jsem asi od knihy čekala něco víc, než mi přinesla.

15.02.2018 3 z 5