Cokomilka86 Cokomilka86 komentáře u knih

Sanctus Sanctus Simon Toyne

(SPOILER) Miluji Thrillery, které jsou propojeny s vírou nebo církvi a toto kniha splňuje na 100%. je napínavá se super zápletkou knihu doporučuji️Neporadil by mi někdo knihy s podobnou tématikou díky moc

04.02.2022 5 z 5

Marie Terezie: Miluj a panuj Marie Terezie: Miluj a panuj Miroslava Zlatníková

Kniha dle filmu čte se jedním decheěm i když není úplně historický přesná,ale to podle mě není chyba. Kdo chce si informace upřesní. Jediná chyba je , že je moc krátká pozor v roce 2021 vyšly poslední dva díly ️

Marie Terezie: Tchyně Evropy Marie Terezie: Tchyně Evropy Miroslava Zlatníková

(SPOILER) Jako milovník Habsburků musím říct že se kniha, která je napsána dle filmu nebo je to obráceně? Na tom nezáleží i když se nedrží úplně historických faktů , ale na to přijdete sami, pokud by vás to zajímá. Skvělé se čte a nedá se od ní odtrhnout.

Czerninové Czerninové Pavel Juřík

Zajímavá kniha o tomto rodu, je srozumitelná, zajímavá a čtivá. Je vidět,že to tento rod neměl jednoduché, líbí se mi jejich vztah a úcta k předků. Jen bych ocenila více informací o zajímavých členech rodu a třeba i žen. Kdo má rád tento druh knih. Doporučuji pořád Modrá krev o šlechtických rodech žijících v Čechách.

31.01.2022 4 z 5

Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády Priscilla Jane Stephanie Roberts

zajímavý přehled života královny Alžběty 2. Cením si dosud nezveřejněných fotek, dopisů a dokumentů. A zajímavosti nejen o špercích. Myslím že, každý kdo se zajímá o Alžbětu či monarchii, měl by si tuto knihu přečíst. Buch ochraňuj královnu!

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Hodně lidí knihu kritizuje mě se naopak líbí proč by vše vždy mělo být reálné? Proč si nepřečist fantazii spojené se sexem. Navíc to, jak se to spojilo i s výtvarným uměním byla skvělá myšlenka.

14.01.2022 3 z 5

Královna Viktorie Královna Viktorie Lucy Worsley

Zajímavý netradiční pohled na královnu Viktorii. Vybrat jednotlivé dny , které nejvíce ovlivnily život Viktorie a doplnit je kontextem, aby čtenář knihu lépe pochopil se autorce skvělé povedlo. Autorka sama je odborníkem na anglické dějiny. Na televizním kanálu Viasat Jistoty. Provází pořady jak, o královně Viktorii tak o Jindřichovi Viii. Vřele doporučuji knihu i tyto dokumenty

12.01.2022 5 z 5

Muži Marie Terezie Muži Marie Terezie Hanne Egghardt

Zajímavá kniha o mužich kolem Marie Terezie jen bych ocenila více informací. Jde o mou oblíbenou autorku, tématu Habsburků rozumí.

12.01.2022 4 z 5

Děti Marie Terezie Děti Marie Terezie Hanne Egghardt

Jako milovník rodu Habsburků mohu knihu jen doporučit, každému, kdo chce mít přehled o dětech Marie Terezie. Jsou to přehledné stručně, medailonky. Kdo, by chtěl vědět více. Doporučuji také Synové Marie Terezie a Dcery Marie Terezie.

12.01.2022 5 z 5

Dula Dula Michal Viewegh

Musím říci byť nerada vzhledem ke spisovatelově nemoci že,jsem knihu sice dočetla ale, jen sebezapřením. Nejhorší z celé trilogie. Je obdivuhodné, že opět píše, ale.....

12.01.2022 2 z 5