čohynka čohynka komentáře u knih

Čuk a Gek Čuk a Gek Arkadij Gajdar (p)

Opět knížka z dětství...

21.04.2013 3 z 5

Kuchařka naší vesnice Kuchařka naší vesnice kolektiv autorů

Ráda zkouším nové recepty a díky této super kuchařce je to snadné.. Recepty jsou přehledné a srozumitelné.

Já jsem já Já jsem já Radka Červinková

Čteno spíš ze zvědavosti... Tak trochu ztráta času, nijak zvlášť mě nenadchla ani ničím neobohatila..

21.04.2013 1 z 5

Stařeček Pagáč vyprávjajú Stařeček Pagáč vyprávjajú Zdeněk Galuška

Zdeněk Galuška prostě nikdy nezklame...

21.04.2013 5 z 5

Historie Svorné sedmy a Nováček Bubáček píše deník Historie Svorné sedmy a Nováček Bubáček píše deník Jaroslav Foglar

Historie svorné sedmy je pro mě asi nejslabší Foglarovkou...

21.04.2013

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Bavila jsem se od první stránky až po tu poslední, nejen u této knížky, ale i u ostatních dílů..

21.04.2013 4 z 5

Smějeme se se Čtyřlístkem Smějeme se se Čtyřlístkem Jaroslav Němeček

Jsem sběratelkou tohoto skvělého komiksu, takže ani tenhle kousek nesmí chybět v mé knihovně.. Krátké příběhy potěší nejednoho fanouška Čtyřlístku..

Lidové tradice Lidové tradice Dagmar Šottnerová

Super knížka, dobře psaná, spousta pranostik, tradic a zvyků... Navíc říkadla a hry pro děti.. Prostě super.

21.04.2013 5 z 5

Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Marliese Arold

Přečetla jsem ji sice na jeden zátah, ale očekávala jsem od ní víc.. K danému tématu zabrousila jen okrajově. Příliš strohá a ošizená..

21.04.2013 1 z 5

Poblouznění: Veronika bere extázi Poblouznění: Veronika bere extázi Marliese Arold

Přečetla jsem ji na jeden zátah, ale oproti jiným knížkám s problematikou drog mě zrovna tenhle kousek příliš nenadchl... Sotva jsem se začetla, už byl konec.. Něco mi v ní chybělo, děj je spíš strohý, ošizený, zjednodušený..

20.04.2013 1 z 5

Satanova dcera Satanova dcera Jean Plaidy (p)

Knížka mě zaujala svým názvem... Autorku neznám, ani jiná její díla.. Proto jsem od knížky očekávala stejný nážez, jako je "Kladivo na čarodějnice".. Knížku jsem si sice přečetla, ale nemohla jsem se do ní pořádně zakousnout - té romantiky a prvků červené knihovny v ní bylo na mě až moc....

19.04.2013

S tebou nebo bez tebe S tebou nebo bez tebe Carole Matthews

Dobře se čte, dějově super, líbila se mi.

18.04.2013 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Helenka Součková je prostě super....!! :) Moje nejčtenější knížka, nejlepší divadelní hra... A když se mi nechce číst, pustím si audioknihu - samozřejmě ve skvělém podání Báry Hrzánové.. :)

18.04.2013 5 z 5

Baculky jsou prima Baculky jsou prima Eva Brabcová

Povídky mám ráda, takže se mi i tahle knížka líbila.. Příjemná četba, jako stvořená pro volné odpoledne, kdy si chcete od všeho odpočinout..

17.04.2013 4 z 5

Tvá Tvá Claudia Piñeiro

Od knížky jsem jen nerada odcházela.. Super zápletka, čtivý děj, zajímavý konec... Fajn knížka.

17.04.2013 5 z 5

Říkal jsi ti amo Říkal jsi ti amo Eva Rýznerová

Recepty na jedničku, děj nepříliš zajímavý..

13.04.2013 2 z 5

Oběd v Paříži Oběd v Paříži Elizabeth Bard

Paříž - četla jsem to jen kvůli ní... Na téhle knížce se mi líbily jen ty recepty, jinak nezaujala..

13.04.2013 1 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Četla se moc dobře... Napoprvé mě dostala, napodruhé oslovila...

13.04.2013 5 z 5

Když žena prosí o potrat Když žena prosí o potrat Irena Fuchsová

Moje první přečtená knížka od paní Fuchsové - dostala se mi do rukou spíš omylem. Super povídky, u kterých jsem se bavila, po přečtení jsem si z knihovny půjčila i ostatní dílka od této skvělé autorky..

13.04.2013 5 z 5

Lenka au-pair Lenka au-pair Martina Drijverová

Četla se lehce, nenudila mě.

13.04.2013 3 z 5